На Донеччині першими про явку відзвітували з прифронтового Майорська

Станом на 20:00 годину явка на ОВО №51, що на лінії розмежування на Донбасі, становить 26,1%

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на дані ЦВК.

Всього на Донеччині голосували на 12 виборчих округах.

Як передає "Вільне радіо", це найменший округ на Донеччині, який зібрав найбільше кандидатів.

Повідомляється, що на виборах тут зареєструвалися 350 виборців. Перше порушення спостерігачі зафіксували вже о 8:00 ранку, коли дільниця відкрилась не вчасно. 

"У відповідному протоколі йдеться, що працювати почали о 08:07. Ще одним прецедентом стало те, що виборцю видали бюлетень вже з поміткою. Її голосуючий помітив лише коли зайшов у кабінку. Бюлетень повернули, визнали недійсним та зафіксували таке звернення", - йдеться у матеріалі.

Скаржились спостерігачі також і на сейф комісії.

"Оце їм не сподобався наш металевий сейф. Хоча зранку, коли ми це все відкривали, ніхто нічого не казав. Всіх все влаштовує. Але все було опломбовано, ніяких зауважень із складу комісії не було", — додає Нечипорук.

Зазначається, що у спостерігачів виникли сумніви з приводу даних по голосах.

"Помітили, як людей зранку підвозили автобусами від одного з кандидатів. Біля території садочка цей кандидат зустрічав активний електорат особисто і чи не кожному тиснув руку.Скаргу про це склав спостерігач", - йдеться у матеріалі. 

Серед тих, хто стежить за чесністю волевиявлення на дільницях, є і самі кандидати. Так, на дільниці ми зустріли Володимира Весьолкіна і його опонентку — Надію Савченко. Обоє мали претензії до суперників через нечесність боротьби за крісло у Верховній Раді. 

"Вибори проходять непрозоро між чотирма групами кандидатів, які проплатили і прооблизували свого виборця. І кожного разу, коли заходить група виборців не того кандидата, який облизував ту групу, відразу починається відтискання тих людей. Цілий день сварки, купа порушень", — нарікає Савченко. 

Весьолкін також незадоволений перебігом виборчого процесу. Він зазначив, що багатьох виборців підкупають, однак доказів цього не має.

Нагадаємо, що станом на 17:00 у Донецькій області зафіксували 221 порушення, при цьому, всього по Україні зафіксували 1614 порушень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook