На Донеччині фіксують найбільшу кількість порушень під час виборів

Станом на 17:00 у Донецькій області зафіксували 221 порушення, при цьому, всього по Україні зафіксували 1614 порушень

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Вільне радіо", про це розповіла під час брифінгу в Антикризовому медіа-центрі координаторка спостереження ГМ ОПОРА в Донецькій області Анастасія Прокопенко.

"На одній з дільниць 59-го округу, це Мар’їнка, наш спостерігач зафіксував, що не вівся протокол ранкового засідання. Зробили зауваження дільничній виборчій комісії, і після цього вони начебто  повернулися до всіх процедурних моментів", — зазначила вона.

На цьому ж окрузі люди, які представилися журналістами, намагалися отримати дані про явку виборців. Та підтвердити те, що вони журналісти, не змогли.

"У Краматорську на спецдільниці пологового будинку жінці не видали бюлетені через те, що вона не мала додатку до паспорта у вигляді ID-картки з даними про місце реєстрації", - повідомляють в Опорі.

Прокопенко зазначила, члени комісій не мають права вимагати додаткових документів, якщо виборець є у списку і якщо у нього є документ, який посвідчує особу.

"У Костянтинівці спостерігач ГМ ОПОРА виявив бюлетені, які лежали без нагляду. За словами членів ДВК — це були бюлетені для тих, хто голосує вдома. Але спостерігач все одно звернувся до поліції", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що станом на 16:00 годину явка на виборчі дільниці на Донеччині становила 33,56%, що менше за сусідню Луганщину.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook