ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканцям Краматорська воду даватимуть за графіком

Жителям Краматорська у зв'язку з несплатою за послуги водопостачання скоротили подачу води на 15% - воду даватимуть за графіком

Depo.Краматорськ
9 січня 2019 20:29
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє КПП "Краматорський водоканал" у Facebook.

"09.01.2019 КП "Компанія "Вода Донбасу" в черговий раз скоротила подачу питної та технічної води на 15% на р Краматорськ у зв'язку з несплатою за послуги водопостачання", - йдеться в повідомленні.

"Через скорочення технічної води КП "Компанія "Вода Донбасу", фільтрувальна станція м Краматорська буде зупинена сьогодні, 09.01.2019, з 22:00 до 05:00 (наступного дня)", - повідомляє "Краматорський водоканал".

З 10 січня фільтрувальна станція буде працювати за графіком: 05.00 – 10.00, 17.00 - 22.00 водопостачання Соцміста (від вул. Дружби до Вишні, від бул. Краматорського до вул. Тихого); селища Новий Світ і Біленьке.

Також, "через скорочення питної води на місто", скорочено подачу води на: мікрорайон Лазурний, Стара частина міста; селища Красногірка, Іванівка, Малотаранівка, Жовтневий, Мар'ївка, Городещине, Шабельківка, Софіївка, III Олександрівка, Красноторка й Ясна поляна.

Інформацію про подальший режим роботи фільтрувальної станції та графік подачі води в районах і селищах міста буде повідомлена додатково.

Міськадміністрація вживає заходи для стабілізації водопостачання міста.

"Краматорський водоканал" рекомендує запастися питною води, а також просить оплатити борги і поточні платежі.

Нагадаємо, енергетики знеструмили Лисичанський водоканал через борги.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook