Енергетики знеструмили Лисичанський водоканал через борги: 30 тис. людей залишаться без тепла і води

Луганське енергетичне об'єднання знеструмило Лисичанський водоканал через несплату заборгованості

Як повідомляє прес-служба "ЛЕО", 9 січня було знеструмлено об'єкти комунального підприємства "Лисичанськводоканал", що надають послуги в так званому "районі ГТВ" міста Лисичанськ, передає Depo.Донбас.

"Це призведе до катастрофічних наслідків – без води залишиться близько 30 тисяч мешканців одного з найбільших міст підконтрольної Луганщини, окрім того, в результаті цього протягом доби припинить свою роботу й котельня місцевої тепломережі. Тобто, район ГТВ залишиться й без води, й без тепла", - зазначається у повідомленні.

Луганське енергетичне об'єднання зауважило, що змушене застосовувати такі заходи.

"Фактично, луганських енергетиків знову обдурили – водоканал знову саботує оплату поточного споживання електроенергії, а про обіцяне погашення 16 млн грн боргів немає й мови. При цьому, борг Лисичанського водоканалу за електроенергію складає майже 146 млн грн", - йдеться у повідомленні.

У "ЛЕО" кажуть, що ситуація з такими злісними боржниками, як Лисичанськводоканал, загрожує незадовільними розрахунками енергетиків за куповану електроенергію в Енергоринку та може мати вкрай негативні наслідки для всієї підконтрольної Луганщини – повний розвал енергосистеми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас