Захарченко хоче "впарювати" свій "Фенікс" тим, хто втік з "ДНР"

На окупованій Донеччині з 1 травня знімають обмеження за кількістю на продаж стартових пакетів мобільного оператора бойовиків "Фенікс"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на журналіста Микиту Сініцина.

"Як повідомляють горлівчани, в поштових відділеннях, в яких продають стартові пакети оператора мобільного зв'язку "Фенікс" попередили, що з 1 травня знімаються нині діючі обмеження на продаж сім-карт в одні руки. Спершу їх продавали не більше двох пакетів на один паспорт, тепер - п'ять", - написав він.

Сініцин зазначає, що вочевидь таким розпорядженням у "ДНР" остаточно дають зрозуміти, що МТС в "республіці" - зайвий.

"Швидше за все його питання ще будуть обговорювати, але відновлювати всерйоз схоже ніхто не розраховує", - вважає Сініцин.

Він також зазначає, що його серед місцевих таке "розставання" також пояснюють бажанням "влади" примусити тих, хто виїхав з окупації також купувати стартові пакети "Фенікса."

"Багато виїхали, здають свої квартири, приміщення та іншу нерухомість. У рекламних оголошеннях вказані номери "Водафон" за якими не додзвонишся. Щоб їх здати доведеться обзаводитися "Феніксом". Розрахунок мабуть на це", - цитує він місцевого жителя.

Нагадаємо, що станом на кінець січня 2018 року у "ДНР" хвалилися, що вдалося продати більше 820 тисяч стартових пакетів мобільного оператора сепаратистів "Фенікс".

Як відомо, 11 січня зник зв'язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу. Компанія "Vodafone-Україна" заявила, що не може перевірити чи відремонтувати своє обладнанн без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області.

У Донецьку залізничний міст перетворився на такий собі "переговороний пункт", бо тут можна піймати сигнал мобільного оператора. Місцевий оператор "Фенікс" заявляє, що має право блокувати номери абонентів.

Згодом в "ДНР" з продажу зникли "SIM-карти" терористичного мобільного оператора "Фенікс". А на сторінках соцмереж в Донецьку почали вже з'являтися оголошення про "спеціальні рейси" до місць, де ловить Vodafone.

Крім того, у "ДНР" у оголошеннях про здачу в оренду квартир, у якості додаткового бонуса, стали вказувати, наявність зв'язку від "Vodafone Ukraine".

Днями стало відомо, що після зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську 4 квітня, у "ДНР" можуть відновити мобільний зв'язок оператора Vodafone.

Також повідомлялося, що за час відсутності українського мобільного зв'язку від Vodafone на окупованій Донеччині бойовики "ДНР" заробили 42-60 мільйонів російських рублів, або від 750 тисяч до 1 мільйона доларів на продажу стартових пакетів "Феніксу".

Як повідомлялося, 13 квітня у "ДНР" повідомили, що в мобільного оператора бойовиків "Фенікс" стався збій і через це зв'язок повністю був відсутній у Донецьку та Макіївці. При цьому місцеві житлі безупину скаржаться, що користуватися "Феніксом" і без "збоїв" неможливо: абоненти майже не чують один одного, до того ж періодично відбувається "перехресне з'єднання" з іншими абонентами.

Читайте також: Чому Захарченко не вмикає Vodafone на окупованій "ДНР" Донеччині

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР