ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко вже заробив на своєму "Феніксі" близько мільйона доларів

За час відсутності українського мобільного зв'язку від Vodafone на окупованій Донеччині бойовики "ДНР" заробили  42-60 мільйонів російських рублів, або від 750 тисяч до 1 мільйона доларів на продажу стартових пакетів "Феніксу"

Depo.Донецьк
29 березня 2018 11:53
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться в аналітичній доповіді громадської організації "Донецький інститут інформації".

Там відзначають, що зазначений дохід бойовики отримали упродовж січня-лютого 2018 року.

"Це лише мінімальні суми, які "ДНР" могла отримати від продажу додаткових 500 тисяч карток власного мобільного оператора внаслідок підвищення попиту на них та встановлення монополії на зв'язок. Надходження від подальшої абонентської плати та плати за послуги будуть значно вищими", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що станом на кінець січня 2018 року у "ДНР" хвалилися, що вдалося продати більше 820 тисяч стартових пакетів мобільного оператора сепаратистів "Фенікс".

Як відомо, 11 січня зник зв'язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу. Компанія "Vodafone-Україна" заявила, що не може перевірити чи відремонтувати своє обладнанн без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області.

У Донецьку залізничний міст перетворився на такий собі "переговороний пункт", бо тут можна піймати сигнал мобільного оператора. Місцевий оператор "Фенікс" заявляє, що має право блокувати номери абонентів.

Згодом в "ДНР" з продажу зникли "SIM-карти" терористичного мобільного оператора "Фенікс". А на сторінках соцмереж в Донецьку почали вже з'являтися оголошення про "спеціальні рейси" до місць, де ловить Vodafone.

Крім того, у "ДНР" у оголошеннях про здачу в оренду квартир, у якості додаткового бонуса, стали вказувати, наявність зв'язку від "Vodafone Ukraine".

Днями стало відомо, що після зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську 4 квітня, у "ДНР" можуть відновити мобільний зв'язок оператора Vodafone.

Читайте також: Чому Захарченко не вмикає Vodafone на окупованій "ДНР" Донеччині

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook