В Донецьку остаточно розтягли будівлю згорілого дельфінарію

В окупованому Донецьку остаточно знищили будівлю колишнього дельфінарію, місцеві кажуть, що пожежами просто маскували крадіжки металевих конструкцій

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Донецкие новости".

Зазначається, що будівля дельфінарію кілька разів горіла і зрештою була остаточно демонтовано. На згадку в парку ім. Щербакова залишилося лише приміщення кафе.

Місцеві жителі кажуть, що дельфінарію не було вже в кінці січня 2019 року. На той момент все виглядало, як на зимових фото.

"Дельфінарій горів двічі, і це було за "ДНР" - в 2016 році і восени 2018-го. Після першої пожежі до минулого року обриси будівлі зберігалися - ще був каркас з наслідками пожежі всередині, перед ним стояли "морські" скульптури. Зараз - нічого немає, крім фундаменту. Залишилася тільки будівля кафе", - зазначає донеччанин.

Повідомляють, що всередині кафе після другої пожежі залишилися фігури дельфіна і морського їжака.

"Як міг практично вщент згоріти металевий каркас (це згідно фото наслідків пожежі-2)? Однозначно, що розпиляли на металобрухт, а потім зробили інсценування підпалу", - кажуть місцеві.

Нагадаємо, що дельфінарій "Немо" в Донецьку відкрився 10 років тому - в грудні 2009-го. Коли в квітні 2014-го почалися бойові дії, його закрили і вивезли дельфінів до Харкова. 

У 2016 році в будівлі колишнього донецького дельфінарію "Немо" сталася перша пожежа. Вогнем було знищено практично всю споруду. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас