У Німеччині суд розповів, у чому насправді звинувачують племінника пропагандиста Кисельова

Верховний суд в Мюнхені повідомив, що Сергій Кисельов - племінник російського пропагандиста Дмитра Кисельова, знаходиться у КПЗ 

Суд повідомив, що Кисельов обвинувачений за статтею "підготовка злочину, що загрожує державній безпеці" і за статтею "порушення закону контролю озброєння", передає Depo.Донбас з посиланням на телеканал OstWest.

У суды зазначають, що вирок Кисельову ще не винесений.

"Передбачається, що обвинувачений планував участь у збройному конфлікті на території України з метою включення (частин) України до складу Російської Федерації. Генеральний прокурор Мюнхена звинувачує Сергія К. в проходженні бойової підготовки в навчальному таборі на території Російської Федерації в серпні 2014 року. Згідно з висновком боку звинувачення, під час навчання обвинувачений зберігав при собі зброю. Земельний суд Мюнхена 1 приступив до дослідженням матеріалу справи", - йдеться у выдповыды суду.

Телеканал знайшов Сергія Кисельова у мережі. З'ясувалося він був священнослужителем РПЦ.

Приблизно в 1994-му році він був висвячений в Афонському монастирі, після чого близько двох років служив в Москві в Казанському Соборі на Червоній Площі. Таким чином Сергій Кисельов знаходиться в Німеччині приблизно з 1996-го року.

У Німеччині отець Сергій Кисельов служив в храмі Миколи Чудотворця в Інгольштадті і Зальцбурзі. На сайті російської православної церкви за кордоном ще збереглися фотографії, де серед інших священнослужителів можна впізнати Сергія.

"У 2006-му році отець Сергій Кисельов написав відкритого листа Патріарху Алексію II, де просив його відмовитися від претензій на святині старообрядців", - йдеться у повідомленні.

На православному форумі "Азбука Віри" у 2010 році писали, що Кисельов "склав із себе сан по добрій волі і прийняв іслам".

Нагадаємо, російський пропагандист Дмитро Кисельов розповів, що його племінник сидить у тюрмі в Німеччині через участь у збройних формуваннях "ДНР.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас