Кисельов бідкається, що його племінник сидить у тюрмі через участь у збройних формуваннях "ДНР"

Російський пропагандист Дмитро Кисельов розповів, що його племінник сидить у тюрмі в Німеччині через участь у збройних формуваннях "ДНР"

Про це він розповів в інтерв'ю відеоблогеру Юрію Дудю, передає Depo.Донбас.

Кисельов розповів, що його племінника, який має громадянство Німеччини, арештували в Болгарії, коли він вже повернувся з Донбасу.

За його словами, у Болгарії племінник був в монастирі, оскільки постригся в ченці, але його все одно затримали за статтєю тероризм.

"Він сказав, що він росіянин. І поїхав підтримувати і воювати", - сказав Кисельов.

Також Кисельов розповів, що батько цього племінника - його брат - громадянин США, який навчався у медичному університеті в радянські часи, мав вільну англійську та французьку, написав диссертацію про радянсько-американське співробітництво у галузі онкології і переїхав по квоті у Швейцарію в Червоний хрест. Через кілька років відправився в Африку, а потім переїхав у США, отримавши грінкарту.

"Але наши стосунки обірвалися, він налаштований проти Росії", - сказав Кисельов і додав, що бачив його востаннє у 2005 році.

Також він сказав, що племінник не жалкує, що воював за "ДНР". Крім того, Кисельов відповів, що яко б його син теж виявив таке бажання, він би його підтримав.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас