"ДНР": У Донецьк повернувся зниклий "прем'єр" Ананченко
У Донецьку "голова уряду ДНР" Олександр Ананченко приступив до виконання своїх обов'язків
- Донбас
-
14 лютого 2020 19:41
Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає Depo.Донбас.
Окупанти Донеччини оприлюднили звернення Ананченка з нагоди 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Але самого "прем'єра" не показали.
"Офіцери, прапорщики і солдати пройшли через суворі випробування, вписавши в історію свою сторінку військової доблесті ... Бажаю Вам і вашим близьким миру і благополуччя, міцного здоров'я і всього самого доброго", - йдеться у відповідній листівці.
Як відомо, 5 лютого Ананченко був відсутній на "нараді з питань протидії корупції". Замість нього на нараді був його заступник, громадянин РФ Володимир Пашков.
Як повідомлялось, в "ДНР" новим в.о. "прем'єра" став росіянин Володимир Пашков замість Олександра Ананченка, який був на цій "посаді" з 1 грудня 2018 року.
Пашков - громадянин Росії. Уродженець міста Братська. До 2015 року він працював віце-губернатором Іркутської області. Пашков з квітня 2019 року вже був на посаді в так званому "уряді "ДНР", тоді він значився як "заступник" "прем'єра".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:10Жінка на 9 місяці вагітності намагалася на велосипеді виїхати з прифронтового Покровська: їй допомогли бійці ЗСУ Відео
- 08:35Sky News: Армія РФ створює "kill zone" навколо Покровська
- 20:40За останній тиждень з Донеччини евакуювали 156 дітей
- 11:31Ворог завдав удару по підрозділу ДСНС у Дружківці
- 11:02Військо РФ вдарило "шахедами" по готелю в Краматорську
- 22:45 Рашисти майже півтори сотні разів штурмували за добу позиції ЗСУ
- 15:15Рашисти обстріляли Костянтинівку авіабомбами та артснарядами: є поранені
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 17:56На Покровському напрямку гострота вже знята, йде спокійна робота зі знищення ворогу, — замкомбрига Крищенко
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних