ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо де у Донецьку і Макіївці ховаються кадирівці: адреси дислокації

У Донецьку і Макіївці розквартирована тактична група кадирівців під назвою "Смерть", яка розбита на три взводи
Depo.Донецьк
8 квітня 2015 15:49
ФОТО: depo.ua
Стало відомо де у Донецьку і Макіївці ховаються кадирівці: адреси дислокації
Стало відомо де у Донецьку і Макіївці ховаються кадирівці: адреси дислокації

Про це у Facebook написав громадський діяч Дмитро Снєгирьов, повідомляє Донбас.depo.ua.

Керують бойовиками команир з позивним "Генерал" та його заступник "Стингер".

Снєгирьов додав, де ще на окупованій території Донеччини знаходяться кадирівці.

"В Макіївці частина з них входить до загону "Меч". Командир " Меча"- польовий командир на псевдо "Прима".Також є рота кадирівців,яка входить до складу батальйона "Оплот". В батальйоні "Оплот"кадирівці входили до складу груп Шамана та Електрика. Останній є громадянином РФ. В батальйоні "Оплот" та "Смерть" (Донецьк, Макіївка та Сніжне)- нараховувалось до 150 кадирівців", - написав він.

 За його інформацією, в Макіївці база розташування загону знаходиться за адресою: вул.Щорса,62.

"Один з командирів - Болотханов Апти Денисолтанович,майор МВС ЧР, командир 3 патрульної роти військової частини 4157. В м.Зугрес розквартировано до 150 кадирівців.Співробітники поліції ППсП ім. А. Кадирова. На озброєнні до 10 одиниць бронетехніки", - додав Снєгирьов.

Також він розповів, що є 2 роти вихідців з Кавказу у батальйоні "Восток". Командиром батальйону "Восток" був польовий командир на псевдо "Скиф",тепер бойовик на псевдо"Майор".

"Особливий відділ очолює бойовик на псевдо "Опер". В батальйоні " Восток" загальна кількість кадирівців -від 150 до 200 бійців. Командир роти "Юг" батальйону "Восток"- осетин на псевдо "Заур". В Донецьку розквартирований загін осетин під проводом польового командира на псевдо "Коба" (Алан Мамієв)", - написав він.

Снєгирьов назвав активних учасників бандформування терориста "Коби": Габараєв Азамат Казимирович, Карсанов Яків Іванович, Джіоєв Алан Хасайбертович, Козонов Дмитро Феліксович.

Нагадаємо, поповнення чеченских найманців, створивших батальон "Смерть" прибуло на Донбас напочатку грудня.  Reuters підтвердило цю інформацію і зняло фоторепортаж з навчань бойовиків.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, жителі окупованої Горлівки йдуть добровольцями до армії терористів "ДНР", тому-що у місті немає іншого способу заробити грошей.