ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Горлівці бойовиків набирають за $800 на місяць: від бажаючих немає відбою (ФОТО)

Жителі окупованої Горлівки йдуть добровольцями до армії терористів "ДНР", тому-що у місті немає іншого способу заробити грошей
Depo.Донецьк
8 квітня 2015 11:23
ФОТО: depo.ua
В Горлівці бойовиків набирають за $800 на місяць: від бажаючих немає відбою (ФОТО)
В Горлівці бойовиків набирають за $800 на місяць: від бажаючих немає відбою (ФОТО)

Про це написав у  Facebook горлівський журналіст Микита Синіцин, повідомляє Донбас.depo.ua.

Терористи "ДНР" розклеїли по місту агітаційні листівки, на яких закликали місцевих жителів приєднуватися до лав так званої армії "ДНР". І через те, що у місті не працює промисловість і нема роботи, чоловіки охоче йдуть до "військомату", щоб записатися найманцем до окупантів.


"Промисловість у місті стоїть, добре тим робітникам, котрі отримують від власників підприємств хоч голий оклад, але є й такі, кому не повезло. Не дивно, що знаходяться бажаючі. Їх чисельність, чесно кажучи, невідома, від кількох десятків до майже сотень бажаючих щодня", - пише Синіцин.


Журналіст відзначає, що терористи приймають майже усіх бажаючих незалежно від віку, але перевагу віддіють чоловікам від 43 до 45 років.


"Пояснення просте - скоріш за усе кандидати у цьому віці служили ще у радянській армії: по-перше, зброя, яку використовують у конфлікті, радянська і вона їм ближча, по-друге, "вербовники" вважають, що якість підготовки у радянській армії була вище, ніж у українській", - пояснює журналіст.


За неофіційними даними, розмір зарплати добровольців армії терористів "ДНР" визначається індивідуально: в районі 200 доларів для рядових пехотинців, та 300-400 доларів для спеціалістів накшталт водіїв грузової та військової техніки. Також ціняться мінометники та артилеристи, сержантам обіцяють близько 800 доларів на місяць.


Журналіст розповів, що у неділю 5 квітня партія горлівських "новобранців" прийняла "присягу на вірність ДНР". Після цього чоловікам повідомили, що зарплату будуть видавати у рублях, що засмутило багатьох з них.


Як повідомляв Донбас.depo.ua, на окупованій Донеччині вигадали, як отримувати грошові перекази з Росії.