ОБСЄ знову фіксують часті обстріли біля Донецької фільтрувальної станції
В районі Донецької фільтрувальної станції спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ знову фіксують порушення режиму припинення вогню
- Донбас
-
5 грудня 2019 12:28
Як передає Depo.Донбас, про це йдеться в черговому звіті СММ ОБСЄ.
Повідомляють, що в Донецькій області місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, там зафіксували менше вибухів (приблизно 65), в порівнянні з попереднім звітним періодом, коли було близько 85 вибухів.
"Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на схід і південний схід від н. п. Гнутове (підконтрольний уряду, 90 км на південь від Донецька), південь і південний захід від Донецької фільтрувальної станції (ДФС; 15 км на північ від Донецька), включаючи 16 в радіусі 0,2-1 км від станції, а також на північ від н. п. Широкиного (підконтрольний уряду, 100 км на південь від Донецька) ", - йдеться в звіті.
Нагадаємо, що насосна станція Південнодонбаська водопроводу 16 вересня вчергове потрапила в зону обстрілу і там сталася пожежа.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:31росіяни вгатили по Костянтинівці: поранено людину, ще двоє під завалами
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі