Ходаковський опублікував новий відеокомпромат, заявляючи про Голубана

На каналі YouTube організації колаборанта Олександра Ходаковського опубліковано нове відео, на якому, як стверджується, зображено полковника Юрія Голубана у лавах бойовиків "Востоку"

Depo.Донецьк
7 квітня 2017 09:23
ФОТО: depo.ua

Як зрозуміло з кадрів, відео зняте у Донецьку, коли бойовики грузилися у вантажівки, передає Depo.Донбас.

Нагадаємо, перше відео, де зображена людина, схожа на Голубана у компанії бойовиків, Ходаковський опублікував вранці 6 квітня.

Голубан прокоментував це відео, заявивши, що людина дійсно на нього схожа, але це не він.

"Ні в даному місці, ні в показаний момент, ні з цими персонажами мене там не було і бути не могло", - написав Голубан. Він заявив, що відео змонтоване.

Натомість поліція Донеччини звернулася до СБУ для встановлення походження відео, розповсюдженого соцмережами з подачі колаборанта Ходаковського, а також для підтвердження або спростування його оригінальності. На відео видно, як бойовики з пов'язками "Восток" на руках вишикувалися і готуються погрузитися у вантажівку, на якій помітні прапори Росії. Ходаковський стверджує, що на цьому відео є Голубан.

Генпрокуратура теж проводить перевірку.

Раніше Ходаковський у себе на сторінці в соцмережі розмістив провокаційний пост про полковника поліції Юрія Голубана. Саме він виступав з трибуни Верховної Ради, розповідаючи про події на блокпосту під Слов'янськом, коли блокувальники на чолі з нардепом Володимиром Парасюком вчинили бійку з поліцейськими.

Ходаковський заявив, що Голубан воював у складі його бандформування "Восток" в 2014 році.

Цю інформацію розтягнули по соцмережах, а нардеп Ігор Луценко обізвав Голубана колаборантом, у відповідь на що полковник подав на нардепа до суду.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас