Голубан прокоментував розповсюджене Ходаковським скандальне відео

Полковник Юрій Голубан прокоментував прозповсюджене колаборантом Олександром Ходаковським відео

Depo.Донецьк
6 квітня 2017 15:04
ФОТО: depo.ua

Голубан на своїй сторінці у Facebook написав, що на відео зображена людина, яка дуже схожа на нього, передає Depo.Донбас.

"Що хочу сказати з цього приводу. Дійсно людина дуже схожа на мене, але ні в даному місці, ні в показаний момент, ні з цими персонажами мене там не було і бути не могло", - написав Голубан.

Він припустив, що відео може бути не 2014 року.

Нагадаємо, поліція Донеччини звернулася до СБУ для встановлення походження відео, розповсюдженого соцмережами з подачі колаборанта Олександра Ходаковського, а також для підтвердження або спростування його оригінальності. На відео видно, як бойовики з пов'язками "Восток" на руках вишикувалися і готуються погрузитися у вантажівку, на якій помітні прапори Росії. Ходаковський стверджує, що на цьому відео є Голубан.

Раніше Ходаковський у себе на сторінці в соцмережі розмістив провокаційний пост про полковника поліції Юрія Голубана. Саме він виступав з трибуни Верховної Ради, розповідаючи про події на блокпосту під Слов'янськом, коли блокувальники на чолі з нардепом Володимиром Парасюком вчинили бійку з поліцейськими.

Ходаковський заявив, що Голубан воював у складі його бандформування "Восток" в 2014 році.

Цю інформацію розтягнули по соцмережах, а нардеп Ігор Луценко обізвав Голубана колаборантом, у відповідь на що полковник подав на нардепа до суду.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас