"ДНР" і "ЛНР" хочуть вносити правки в Конституцію України щодо статусу Донбасу (оновлено)
Окупаційна влада "ДНР" і "ЛНР" хочуть вносити правки в українське законодавство щодо особливого статусу Донбасу
- Донбас
-
16 грудня 2019 11:08
В "ДНР" вкотре відзначили, що "спроби української влади в односторонньому порядку внести правки до Конституції країни, що стосуються особливого статусу Донбасу, в визнані не будуть ,передає Depo.Донбас з посиланням на підконтрольні "ДНР" сайти.
Представник "ДНР" на переговорах Контактної групи Наталя Никонорова назвала дату, коли окупанти хочуть вносити правки.
"Розраховуємо, що на найближчій зустрічі Контактної групи в Мінську 18 грудня нам вдасться розпочати конструктивну діяльність за погодженням всіх правок в українське законодавство", - сказала Никонорова.
В "ЛНР" заявили, що не визнають ніяких "децентралізацій", прийнятих без погодження з "ЛНР" і "ДНР".
"Вимагаємо обговорити ці поправки на найближчому засіданні Контактної групи в Мінську 18 грудня", - йдеться у заяві "ЛНР".
Нагадаємо, 12 грудня, Верхова Рада ухвалила за основу та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками законопроєкт №2569 "Про внесення зміни до статті 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".
Законопроект продовжує на один рік можливість тимчасового запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого статтею 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:33 Оточення чи блокування міст немає: Сирський повідомив про поточну ситуацію в Покровську та Мирнограді
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 08:48 Розпочалася 1 347-ма доба війни: ситуація на фронті
- 23:11 Ситуація на фронті: від початку цієї доби відбулося 114 бойових зіткнень
- 22:31 Військові закликають не підігрувати російським пропагандистам, повторюючи їхні заяви щодо Покровська
- 20:20Армія рф вдарила по Словʼянську, що на Донеччині, з РСЗВ: є жертви й поранені (ВІДЕО) Відео
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 13:19Противник нарощує активність у районі Покровсько-Мирноградської агломерації, — Сирський
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 22:39 У Генштабі ЗСУ розповіли про активність ворога на різних ділянках фронту
- 21:38На Донеччині у прифронтовій зоні залишається ще 701 дитина
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 22:13 За добу на фронті росіяни провели 135 штурмів
- 21:57 Російські війська зайшли на околиці Мирнограда біля Покровська: йдуть вуличні бої
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 13:15 У Генштабі підтвердили звільнення від росіян н.п. Кучерів Яр та Сухецьке на Донеччині
- 09:34 Сили оборони відбили дві атаки рф у напрямку Антонівського мосту, - Генштаб ЗСУ
- 20:36 DeepState: росіяни просунулася в трьох областях ФОТО
- 16:37 Ліквідовано пів сотні росіян: ЗСУ звільнили село Сухецьке на Донеччині Відео
Сектор

