"ДНР" і "ЛНР" хочуть вносити правки в Конституцію України щодо статусу Донбасу (оновлено)

Окупаційна влада "ДНР" і "ЛНР" хочуть вносити правки в українське законодавство щодо особливого статусу Донбасу

"ДНР" і "ЛНР" хочуть вносити правки в Ко…

В "ДНР" вкотре відзначили, що "спроби української влади в односторонньому порядку внести правки до Конституції країни, що стосуються особливого статусу Донбасу, в визнані не будуть ,передає Depo.Донбас з посиланням на підконтрольні "ДНР" сайти.

Представник "ДНР" на переговорах Контактної групи Наталя Никонорова назвала дату, коли окупанти хочуть вносити правки.

"Розраховуємо, що на найближчій зустрічі Контактної групи в Мінську 18 грудня нам вдасться розпочати конструктивну діяльність за погодженням всіх правок в українське законодавство", - сказала Никонорова.

В "ЛНР" заявили, що не визнають ніяких "децентралізацій", прийнятих без погодження з "ЛНР" і "ДНР".

"Вимагаємо обговорити ці поправки на найближчому засіданні Контактної групи в Мінську 18 грудня", - йдеться у заяві "ЛНР".

Нагадаємо, 12 грудня, Верхова Рада ухвалила за основу та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками законопроєкт №2569 "Про внесення зміни до статті 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". 

Законопроект продовжує на один рік можливість тимчасового запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого статтею 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"