Бойовики нарешті відкрили в'їзд в "ДНР" через блокпост в Оленівці
В окупованій Оленівці бойовики "ДНР" розпочали пропуск громадян в бік окупованої території і попереджають про двотижневу самоізоляцію
- Донбас
-
25 червня 2020 16:04
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайти бойовиків.
Повідомляється, що бойовики "ДНР" відкрили свій блокпост "Оленівка" на південь від окупованого Донецька.





"Біля пропускного пункту перебувають представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, а також співробітники представництва ДНР в СЦКК. Згодом всі, хто приїжджає, відправляться на обов'язкову двотижневу обсервацію в лікарні ДНР в рамках протидії поширенню коронавирусной інфекції. Обсервація буде проводитися безкоштовно", - запевняють бойовики.





Як повідомлялося раніше, вранці 22 червня, бойовики "ДНР" почали пропускати людей через свій блокпост в Оленівці, щоправда, лише в бік підконтрольної Україні території.
Згодом виявилося, що бойовик "ДНР" не очікували, що у перший день відкриття блокпосту в Оленівці буде така велика кількість бажаючих виїхати з окупації, а також не розрахували, що українська сторона організує пропуск громадян через КПВВ "Новотроїцьке". Тому за кілька годин роботи блокпосту окупанти оголосили про введення ліміту на кількість пропусків на день.
Бойовики "ДНР" виставили два додаткові блокпости, щоб обмежити потік людей, що потрапляють на блокпост в Оленівці.
Сьогодні, 25 червня, на КПВВ "Новотроїцьке" в бік окупованої Донеччини пропуск відкритий для всіх, у кого на телефоні встановлений додаток для контролю самоізоляції.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:31 Кількість ворожих атак на фронті зросла. Лише на Покровському напрямку - майже сотня штурмів
- 21:33На міськраді Покровська знову замайорів український стяг (ВІДЕО) Відео
- 20:55Укрзалізниця тимчасово обмежує поїзди Краматорського напрямку
- 19:47Упродовж минулих трьох місяців росія била по підрозділах ДСНС більш як 60 разів
- 17:32Шахтар – Брейдаблік і Динамо – Зрінськи: чи будуть перемоги і де дивитися матчі Ліги конференцій УЄФА за участю українських клубів
- 15:42На Донеччині рашисти п'ять разів вгатили по вугільних підприємствах
- 22:56 На фронті від початку доби відбулося 144 бойових зіткнення: де найспекотніше
- 20:20 Оточення міста немає: оперативна інформація угруповання військ "Схід" про ситуацію навколо Покровська
- 15:17У Добропіллі після авіаудару рашистів з-під завалів житлового будинку врятували чоловіка ФОТО
- 09:19"Точаться запеклі бої з окупантами": у ГУР розповіли про ситуацію в Покровську
- 12:11Росіяни вдарили по Краматорську дронами: Пошкоджено будинки та школу
- 09:27"УЗ" попередила про зміни в русі потягів на Дніпропетровщині та Донеччині
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 13:25Партизани нищать залізничну інфраструктуру по всій росії, - ГУР (ВІДЕО) Відео
- 12:02 Країна-терористка залишила всю Донеччину без електропостачання
- 11:33Наслідки нічного обстрілу: У двох областях змінили чи відмінили потяги
- 08:13 Карти бойових дій: У Генштабі показали свіжі мапи ФОТО
- 18:33 Оточення чи блокування міст немає: Сирський повідомив про поточну ситуацію в Покровську та Мирнограді
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
Сектор

