В "ДНР" виставили два нових блокпости і "маринують" людей ще на виїзді з Донецька
Бойовики "ДНР" виставили два додаткові блокпости, щоб обмежити потік людей, що потрапляють на блокпост в Оленівці
- Донбас
-
23 червня 2020 09:56

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє "Остров" з посиланням на місцевих жителів і очевидців.
Повідомляють, що перший блокпост встановлено ще на виїзді з окупованого Донецька і до нього вже стоїть черга "на перевірку". Другий блокпост "стримує потік громадян" на в'їзді в Оленівку. Ті ж, кому пощастило витримати попередні випробування, нарешті потрапляють до блокпосту бойовиків в Оленівці.
При цьому зазначається, що частину людей і транспорту на "фільтраційних" блокпостах розвертають назад і причин не пояснюють.
"Люди, хто зміг проїхати до Оленівки? Розгорнули частину машин на посаді, при в'їзді в Оленівку", - пишуть в соцмережах.
"На що сподіваються ці тварюки, організовуючи таке свавілля? Адже ми всі бачимо і розуміємо! Ці принизливі заградпости, що не пускають до митниці, ці анкети, фотографування як злочинців, відкочування пальців, підписання розписки про неповернення, відсутність транспорту в "сірій зоні" ... ці нелюди заявляють, що піклуються про людей ", - обурюються люди в місцевих пабліках.
Попри обіцянки не відкривати КПВВ, станом на ранок 22 червня усі служби, задіяні в КПВВ "Новотроїцьке", перебували у повній готовності для пропуску людей з боку окупованої Донеччини.
Втім, згодом виявилося, що бойовик "ДНР" не очікували, що у перший день відкриття блокпосту в Оленівці буде така велика кількість бажаючих виїхати з окупації, а також не розрахували, що українська сторона організує пропуск громадян через КПВВ "Новотроїцьке". Тому за кілька годин роботи блокпосту окупанти оголосили про введення ліміту на кількість пропусків на день.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:10 На Донеччині рашисти скинули 250-кілограмову авіабомбу на Костянтинівку: п’ятеро людей загинули ФОТО
- 17:15 Є успіхи: Зеленський розповів про новий контрнаступ Сил оборони на Донецькому напрямку Відео
- 15:10Жінка на 9 місяці вагітності намагалася на велосипеді виїхати з прифронтового Покровська: їй допомогли бійці ЗСУ Відео
- 08:35Sky News: Армія РФ створює "kill zone" навколо Покровська
- 20:40За останній тиждень з Донеччини евакуювали 156 дітей
- 11:31Ворог завдав удару по підрозділу ДСНС у Дружківці
- 11:02Військо РФ вдарило "шахедами" по готелю в Краматорську
- 22:45 Рашисти майже півтори сотні разів штурмували за добу позиції ЗСУ
- 15:15Рашисти обстріляли Костянтинівку авіабомбами та артснарядами: є поранені
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 17:56На Покровському напрямку гострота вже знята, йде спокійна робота зі знищення ворогу, — замкомбрига Крищенко
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян