Біля Горлівки накрили канал контрабанди відомого "депутата ДНР" Бєні

У "сірій зоні" у Зайцевому вдалося викрити і припинити діяльність контрабандного каналу з постачання мобільних телефонів, який належав відомому бандиту-"депутату" Юрію Крикуленку

Як передає Depo.Донбас, про це розповів очільник ВЦА селица Зайцеве Володимир Весьолкін у Facebook.

"Нещодавно зруйнував невеликий (хоча як подивитись) канал з незаконного переміщення товарів на непідконтрольну територію, а саме в Горлівку",  повідомив він.

За словами Весьолкіна, кришував цей канал відомий у Горлівці кримінальний авторитет, а нині "депутат ДНР" Юрій Крикуленко на прізвисько "Бєня".

"Дуже хотів зрозуміти, хто є замовник та хто на цьому заробляв? Сьогодні з'ясувалось. Колишній депутат горлівської міськради, друг горлівського мера-перевертня, потім друг "горлівського бєса" (Ігор Безлер) та іншої мерзоти - Юрій Крікулєнко", - повідомляє Весьолкін.

Нагадаємо, що Крикуленка по'язували із ватажком банди "Восток" Олександром Ходаковським і у листопаді 2015 року повідомлялось про напад на нічний клуб у Горлівці, який йому належить. Тоді Захарченко вчергове намагався встановити контроль над територією Горлівки. Версія про переділ територій виникла у місцевих жителів після візиту бойовиків до власності місцевого авторитета, екс-"депутат "ДНР" Крикуленка та арешту всіх працівників. Сам Крикуленко тоді зник і ширилися чутки, що він арештований або переховується.

Відомо, що Крикуленко ще до війни підім'яв під себе усі оборудки з металобрухтом у Горлівці. З приходом окупації цей ласий шмат не давав спокою нині мертвому ватажку банди "Сомалі" Михайлу Толстих (Гіві). Він навіть намагався силоміць захопити цю ділянку ринку, для чого бойовики банди "Сомалі" під головуванням самого Гіві, під виглядом виявлення українського ДРГ влаштували у Горлівці погроми. В такий спосіб вони намагалися розграбувати метал з центральних збагачувальних фабрик "Узловська" та "Калінинська".

Пізніше, до Гіві додався ще один опонент - тодішній "мер" Горлівки В'ячеслав Кім. Скандал між ними став продовженням війни за ринок металолому. Тоді повідомлялося, що в окупованій Горлівці монополізували збір металобрухту і тепер його буде приймати одна компанія - ТОВ "Росдонтрейд".

Крім того, прізвище Крикуленка відоме також через скандал із відкриттям розважального центру "Бермуди" у Горлівці, де посеред танцювального залу розмістили крило збитого українського штурмовика.

Зрештою подейкували, що Крикуленко вирішив перечекати всі "непорозуміння" з місцевою "владою" на Росії. У 2017 році повідомлялося, що Крикуленка затримали "співробітники МГБ" під час проходження митного контролю на "кордоні" з Росією в окупованому селищі Успенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас