ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Переділ території у Горлівці: подробиці нападу на людей Ходаковського (ВІДЕО)

Стали відомі подробиці нападу у Горлівці на власність "депутата ДНР" Юрія Крикуленка, якого пов`язують із ватажком батальону "Восток" Олександром Ходаковським
Depo.
16 листопада 2015 14:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Горловка.ua, передає Depo.Донбас.

Як повідомляють очевидці, 7 листопада в 22:45, на розважальний центр "Бермуди" було здійснено озброєний наліт людей в балаклавах. Їх було близько 20. У цей час клуб вже закінчив свою роботу за правилами комендантської години.

Стверджувати, хто ці люди і з яких підрозділів дуже складно, але очевидцями, що знаходяться в клубі, було відзначено, що наліт здійснювався співробітниками "СОБР, Горлівського "МГБ" і комендатури. Так було написано на їх шевронах, БТРі і автомобілях, на яких вони приїхали. Також, зі слів очевидців, невідомі спочатку вже приїхали з ГАЗелями.

Увійшовши до приміщення перше, що зробили люди в масках - це розбили прикладами всі відеокамери усередині приміщення і по периметру.

Всіх присутніх безцеремонно поставили до стінки і обшукали. Далі почався справжній грабіж. До дверей підігнали 2 ГАЗелі і почали виносити з РЦ "Бермуди" все, що їм подобається.

Всього з підприємства було винесено майна на суму близько 750 000 російських рублів, а також вкрадені з особистих сумок співробітників телефони, планшети і власні гроші. 

Все це було вивезено без протоколу вилучення і зараз не відомо де знаходиться. Всі викрадалося зі складів за допомогою вибивання дверей. Деяких співробітників РЦ виводили в поле під автоматами для імітації розстрілу.

Схожі випадки сталися в багатьох закладах, підприємствах і торгових точках Горлівки. Серед пограбованих: "Берлога", "СуперБаня", 2Табакерка", приватна охоронна фірма і ряд магазинів, з яких виносилося все, що подобалося, особливо спиртне.

Нагадаємо, раніше повідомлялось що ватажок Захарченко вчергове намагається встановити контроль над територією Горлівки. Версія про переділ територій виникла у місцевих жителів після візиту бойовиків до власності місцевого авторитета, депутат "ДНР" Юрія Крикуленка та арешту всіх працівників. Сам Крикуленко зник і, за неперевіреною інформацією, арештований або переховується.

Крім того, прізвище Крикуленко відомо також у скандалі з відкриттям РЦ "Бермуди", де посеред танцювального залу розмістили крило збитого українського штурмовика.

Більше новин про події на Донбасі читайте на  Depo.Донбас.