Захарченко розповів, як Моторола допоміг Плотницькому придушити переворот

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко розповів, як Моторола з бандою "Спарта" допоміг ватажку "ЛНР" Ігорю Плотницькому придушити "переворот"

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на російське видання Life.

"Довелося перекинути підрозділ для вирішення їхніх проблем. Батальйон "Спарта" дійсно знаходився на території Луганської народної республіки", - сказав Захарченко.

Він додав, що в самій "ДНР" такої загрози немає, бо він з усіма верствами ладнає.

"У нас насправді все спокійно. Ми регулярно ведемо діалог з усіма верствами суспільства і з сусідньою республікою", - підкреслив він.

Нагадаємо, що днями Плотницький розповів про спроби вчинити перевороти в обох "республіках".

За його словами, переворот мали здійснити на території "республіки" якісь молоді люди.

Вони мали вийти на вулиці Луганська і вимагати повернення в місто Збройних сил України з метою відновлення колишньої влади. Крім цього Плотницкий заявив, що ініціаторами дестабілізації ситуації є "невдалі політики, деякі колишні офіцери народної міліції і ті, хто ще живе вірою в те, що щось ще можна повернути".

Раніше повідомлялось, що в окупованому Луганську сьогодні Плотницький розпочав "зачистку". Зокрема, прибічники загиблого ватажка банди "Призрак" Олексія Мозгового у соцмережах оголосили тривогу та загальну бойову готовність. 

Пізніше місцеві комуністи заявили про арешт людьми Плотницького їхнього соратника Віталія Кисельова і зазначили, що за їхніми даними такіж арешти відбуваються наразі у багатьох бандах "ЛНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас