Грандіозний шухер у "ЛНР": Прибічники Мозгового закликають атакувати Плотницького (ФОТО)
Прибічники загиблого ватажка банди "Призрак" Олексія Мозгового оголосили тривогу та загальну бойову готовність
- Донбас
-
23 вересня 2016 14:12

Як повідомляє Depo.Донбас, повідомлення про це вони розмістили у пабліках "Призраку" у всіх соцмережах.
"Терміново! Пліт готує зачистку незгодних з його зрадницькою політикою! Оголошено збір на базі Скорого! Бути готовими до бою!", - йдеться у повідомленнях.
Також повідомляється, що Плотницький "уявив себе царем" і під виглядом боротьби з уявними винуватцями державного перевороту в "республіці", збирається "перемолоти всіх незгодних".
"А неугодними він вважає тих, хто під час війни з українськими карателями не відсиджувався в кабінетах, а виконував свій обов'язок в окопах захищаючи Батьківщину! У зв'язку з цим, всім-всім-всім! Оголошуємо загальний збір на базі Скорого! Всі небайдужі до майбутнього нашої Республіки, і просто ті, хто хоче щось змінити, терміново приїжджайте на вказане місце збору!", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що зранку з`явилося повідомлення, що у "влада "ЛНР" оголосила у розшук колишнього главу "парламенту" Олексія Карякіна.
Крім того, днями Плотницький розповів про "невдалу спробу перевороту" в обох республіках.
Також повідомлялось, що ватажок "ЛНР" у колі довірених осіб повідомив, що найближчим часом очікується прибуття деяких спецгруп ФСБ і МВС Росії для "таємної ліквідації наслідків спроби перевороту в республіці".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:15Довічне позбавлення волі за державну зраду: суд оголосив вирок жінці, яка коригувала російські атаки по Донеччині
- 12:21Жителька Покровська, що наводила удари по місту та вихваляла росіян, отримала довічний термін
- 22:07 Впродовж дня армія рф 174 рази атакувала лінію фронту
- 11:54Крутили шаурму та отримували бойові виплати: На Донеччині командир замість служби відправив бійців працювати на його сімейний бізнес
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 13:28Наслідки російських обстрілів Донеччини: Один загиблий і 13 поранених, зокрема дитина (ФОТО) ФОТО
- 08:40 Армія рф на фронті за добу здійснила майже 200 спроб прорватися вперед
- 08:40 У Генштабі ЗСУ показали карти бойових дій і розповіли про ситуацію на фронті (МАПА) ФОТО
- 20:35 На Донеччині через удар російського FPV-дрона загинув французький журналіст ФОТО
- 13:12Продавчиня магазину прифронтового Слов’янська коригувала ворожі удари по лікарнях міста
- 22:45 Доба на фронті: Відбулося 133 бойові зіткнення
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 10:21У ніч на 2 жовтня росіяни атакували Краматорськ дронами. Є значні руйнування
- 22:40 На фронті 125 бойових зіткнень за день: Яка ситуація на різних напрямках
- 21:50Сирський побував на Донеччині і розповів про стан справ на фронті
- 12:37 16 українських міст отримали звання "Місто-Герой"
- 22:22 Бої тривають: Окупанти 137 разів безуспішно намагалися прорвати лінію фронту
- 12:50З самого ранку росіяни атакували Краматорськ безпілотниками ФОТО
- 21:27Феєричний матч "Карпат" із чемпіоном та впевнена хода донеччан – фінішував ще один тур УПЛ