ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Лисичанську перша сесія міськради почалася з бійки

У Лисичанську Луганської області перша сесія нової міської ради почалася з бійки між новообраними депутатами
Depo.
18 листопада 2015 17:35
ФОТО: depo.ua

Як пише Лисичанськ.com, зокрема 17 листопада новий мер Сергій Шилін всупереч проханням депутатів від фракції "БПП "Солідарність"зробити технічну перерву для ознайомлення з регламентом роботи, вирішив призначити голосування за нового секретаря міськради, пише Depo.Донбас.

Дане рішення нового мера, депутати від БПП порахували незаконним, і заблокували трибуну для виступів. В результаті, в президії виникла невелика бійка, після чого, депутати все-таки проголосували за рішення про таємне голосування за кандидата на посаду секретаря.

Після чого Шилін все таки призначив технічну перерву, під час якого керівник фракції БПП Віталій Шведов спробував переконати нового мера вести сесію в рамках закону, на що той відповів, що буде чинити так, як вважає за потрібне.

Після перерви шляхом таємного голосування депутати обрали нового секретаря міської ради, ним став заступник начальника відділу освіти Едуард Щеглаков

Пізніше, під час вирішення питання про прийняття регламенту міської ради, представники Радикальної партії заявили, що згідно з нормами закону, перш ніж голосувати за регламент, необхідно дати депутатам як мінімум добу для його ознайомлення, а не голосувати за нього наосліп, не ознайомившись з його вмістом.

Тим не менш, дана пропозиція була знехтувана Шиліним, а колишні регіонали все-таки проголосували за новий регламент. У протест на дане рішення, депутати фракції БПП залишили сесійну залу.

Згідно з даними ЦВК, у міськраду Лисичанська увійшли наступні політсили

У Лисичанську перша сесія міськради почалася з бійки - фото 1

Нагадаємо, місцеве видання повідомило, що Андрія Шиліна - сина нового мера Лисичанська Сергія Шиліна, розшукує поліція, інкримінуючи йому статтю УК, пов'язану з наркотиками.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас