Лисичанська міськрада знову не визнала Росію агресором

На сесії Лисичанської міської ради Опоблок саботував голосування про визнання Росії країною-агресором, а "ЛНР" і "ДНР" - терористичними організаціями

Про це повідомляє lisichansk.com.ua, передає Depo.Донбас.

"Депутати фракцій "Радикальної партії", "Самопоміч" та "Солідарність" просили колег висловити свою особисту позицію з цього питання, для того, щоб показати, що Лисичанськ - це Україна, що люди, які принесли війну в наше місто - терористи, а країна, яка допомагала їм у цьому - агресор. Члени фракції "Опоблоку" не підтримали перший проект, а проголосували за свій" - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що у результаті, жоден проект рішення не був прийнятий, оскільки "деякі депутати від "Опоблока" втекли перед розглядом цього питання, і для прийняття другого рішення у команди "рукоподнімателей" не вистачило голосів".

 Нагадаємо, що у міськраду Лисичанська увійшли наступні політсилиПолітична партія "Опозиційний блок" - 24 депутати; Партія "Блок Петра Порошенка"Солідарність" - 6 депутатів; Політична партія "Об`єднання "Самопоміч" - 3 депутата; Радикальна партія Олега Ляшка - 3 депутата.

Попередній склад міськради також не підтримував визнання Росії країною-агресором, а "ЛНР" і "ДНР" - терористичними організаціями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас