У Костянтинівці "швидка" забрала жінку з черги відділення в Ощадбанку (ФОТО)

У Костянтинівці на Донеччині жінці похилого віку довелося викликати "швидку допомогу", бо їй стало зле у величезній черзі до відділення Ощадбанку

Depo.
20 березня 2017 15:51
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Благодійний фонд "Право на захист".

Повідомляється, що вранці в понеділок, 20 березня, в центральному відділенні Ощадбанку в Костянтинівці утворилася черга з понад 300 переселенців. Більшість людей прийшли до відділення для проходження ідентифікації.

"У приміщенні задуха, місць для очікування не вистачає. Літній жінці в черзі стало погано, "швидка" забрала її до лікарні для надання медичної допомоги", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ситуація ускладнюється тим, що в понеділок в Костянтинівці працюють тільки три відділення банку.

"Інші два відділення, де сьогодні можна пройти ідентифікацію, знаходяться далеко від центрального, до них потрібно добиратися громадським транспортом",- зазначають у повідомленні.

Повідомляється, що наразі у приміщенні банку працює спостерігач від фонду, який допомагає хол-менеджеру перенаправити переселенців в інші відділення, щоб зменшити навантаження на відділення і на людей, які опинилися у величезній черзі.

Як повідомлялося раніше, відділення "Ощадбанку" не справляються з напливом переселенців-пенсіонерів, які зобов'язані пройти фізичну ідентифікацію до 3 квітня.

Нагадаємо, що 13 березня у Сіверськодонецьку в приміщенні "Ощадбанку" помер переселенець, який стояв у черзі зі 100 іншими людьми для проходження ідентифікації.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас