ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Горлівці бойовики поклали на землю спостерігачів ОБСЄ

В окупованій Горлівці представників місії ОБСЄ обшукали озброєні терористи "ДНР"
Depo.
8 січня 2016 19:36
ФОТО: depo.ua
У Горлівці бойовики поклали на землю спостерігачів ОБСЄ
У Горлівці бойовики поклали на землю спостерігачів ОБСЄ

Про це йдеться у звіті місії, передає Depo.Донбас.

Як наголошується, членів патрульної місії ОБСЄ змусили вийти з машини і лягти на землю. Потім бойовики обшукали автомобіль місії, після чого спостерігачів доставили в будівлю військового типу.

"По прибуттю в будівлю "командир" бойовиків вибачився за подію і відпустив співробітників СММ ОБСЄ. Спостерігачі були звільнені через 35 хвилин після затримання", - йдеться у звіті.

Крім того, озброєні представники "ДНР" на контрольно-пропускному пункті в районі Комінтернового (23 км на північний схід Маріуполя) відмовили членам місії ОБСЄ в доступі, пославшись на проблеми безпеки через діяльність снайпера в районі.

"Так само член угруповання "ДНР", який представився, як "командир", відмовив у доступі до Комінтернового із західного боку, посилаючись на накази, які він отримав від свого "начальника". А п'ять озброєних членів "ДНР" відмовили CММ в доступі до Комінтернового через контрольно-пропускний пункт в Зайченко (25 км на північний схід від Маріуполя, в 4 км на схід від Комінтернового)", - зазначають у звіті ОБСЄ.

Нагадаємо, що бойовики постійно відмовляють спостерігачам ОБСЄ в доступі у Комінтернове.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас