Ташкент з поплічниками отримав у Кремлі "відкоша": Їх навіть на поріг не пустили

Тимофєєв, Трапезников і Казаков, які втекли з "ДНР" невдовзі після підриву ватажка бойовиків Захарченка, не змогли потрапити на прийом до російських кураторів у Москві

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на російське видання "Новая газета".

"З приходом до влади Пушиліна, Дмитро Трапезников, Олександр Тимофєєв, а також Олександр Казаков (колишній радник Захарченко) покинули республіку. Вже на наступний день вони були в Москві в пошуках підтримки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Тимофєєва, відомого за прізвиськом "Ташкент", до останнього часу підтримував Йосип Кобзон, який завжди користувався авторитетом в Донбасі, але з його смертю ситуація змінилася.

Паралельно стала вкидатись інформація, що "Ташкент" викрав гроші, що перевірка виявила недостачі в міністерстві і що сім'я Тимофєєва живе на території України, а він "віджимав" майно у донецьких бізнесменів.

"Насправді ніхто не знає, чи була перевірка, зате відомо, що сім'я і всі діти "Ташкента" живуть на Росії. Але хто тепер буде все перевіряти? Навколо колишнього міністра створюється простір, токсичний для спілкування. Ні Тимофєєв, ні Трапезников, ні Казаков не змогли потрапити на прийом до адміністрації президента РФ", - йдеться у повідомленні.

Нині, за даними джерел видання, Тимофєєв поїхав до окупованого Криму, щоб спробувати через главу регіону Аксьонова вийти на провідних російських чиновників і зберегти свої позиції.

"Зокрема, того ж Козака. Віце-прем'єр Дмитро Козак в уряді РФ перекинутий на курирування ПЕК, однак контроль над Кримом зберіг за собою, а Крим - це, можна сказати, тил для самопроголошених республік. Туди біжать люди і виводяться гроші", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це одна з причин, завдяки якій Козак гіпотетично отримує вплив і в Донбасі. Друга причина - це вугілля, "яке тепер теж "під Козаком".

Нагадаємо, що ввечері 31 серпня в окупованому Донецьку підірвали ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Він отримав смертельне поранення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас