Сівохо обурений, що Рада вирішила "наплювати на пенсіонерів Донбасу"
Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сівохо обурився, що Верховна Рада повернула закон про пенсії мешканцям окупованого Донбасу на доопрацювання
- Донбас
-
6 лютого 2020 13:55

Про це Сівохо написав на своїй сторінці у соцмережі, передає Depo.Донбас.
Він назвав це "саботажем політики президента".
"Як можна домогтися миру, якщо сьогодні 314 депутатів вирішили просто наплювати на пенсіонерів Донбасу? Людей, у яких десятки років стажу. Людей, які все своє трудове життя платили податки в казну держави Україна", - написав він.
Сівохо вважає, що "люди Донбасу" заслужили право отримувати пенсії.
"Схаменіться, Слуги!" - написав він
Нагадаємо, 5 лютого, Верховна Рада повернула на доопрацювання профільному комітету для підготовки до повторного першого читання законопроект №2083-д про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян.
На виконання цього законопроекту в тому виді, в якому він є зараз, потрібно 150 млрд грн, які не закладені в бюджеті 2020 року.
За цим законопроектом пропонувалося скасувати довідку ВПО, щоб не множити псевдо-переселенців, які насправді живуть на окупованій території. Натомість пропонувалося запровадження верифікаційної процедури, за якою пенсіонер час від часу мав би контактувати з Пенсійним фондом України.
Зазначимо, що в Україні солідарна пенсійна система, а трудоспроможні мешканці окупованого Донбасу вже шостий рік не сплачують податки у бюджет України.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:36Внаслідок російських обстрілів Донеччини дві людини загинули, ще 9 зазнали поранень
- 08:40 Минулої доби зафіксовано більш як 200 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 10:39Росіяни атакували Слов'янськ 6 дронами, поранено рятувальника
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 22:46На підконтрольній Україні Донеччині проживає майже 21 тисяча дітей, з них кілька сотень - на території бойових дій
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО
- 08:21 В ніч на 30 травня Україну атакували 90 безпілотників та дві балістичні ракети
- 23:30Як купити криптовалюту на біржі? Керівництво для тих, хто тільки входить у ринок Актуально