Російські терористи гатили по Старомихайлівці, щоб підставити ЗСУ (СХЕМА)

Російські окупанти та бойовики вдаються до практики обстрілів населених пунктів на окупованій території України, намагаючись звинуватити в цьому підрозділи Об'єднаних сил

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на українську сторону СЦКК.

"Подібні безвідповідальні та агресивні дії російсько-окупаційних військ, спрямовані на дискредитацію ЗСУ, та головне – загрожують життю мирного населення", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що 2 лютого на інформаційних ресурсах російсько-окупаційних військ було поширено інформацію про нібито зафіксовані порушення режиму припинення вогню з боку підрозділів ЗС України на напрямку Красногорівка – Старомихайлівка.

"У згаданих фейкових повідомленнях українські підрозділи звинувачуються в обстрілах з озброєння БМП-2, крупнокаліберних кулеметів та стрілецької зброї дев'яти житлових будинків селища міського типу Старомихайлівка", - повідомляють в СЦКК.

ПРи цьому наголошується, що при ґрунтовному вивчені відстані, профілю висот місцевості, тактико-технічних характеристик застосованого озброєння, напрямку з якого нібито вівся обстріл, а також порядку розміщення позицій підрозділів Об'єднаних сил та збройних формувань Російської Федерації, зрозуміло про непричетність підрозділів Об'єднаних сил до обстрілу житлових будинків мирних мешканців Старомихайлівки.

"Пошкоджені будівлі знаходяться в середині щільно забудованих житлових кварталів даного населеного пункту. При цьому багаточисельні будинки перед, нібито пошкодженими від обстрілів, не постраждали", - повідомляють в СЦКК.

Крім того, зазначається, що найближчі позиції підрозділів Об'єднаних сил, розташовані на віддаленні, що "унеможливлює застосування озброєння БМП-2, а тим більше стрілецької зброї, яке могло б спричинити пошкодження вищезазначених житлових будинків".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас