На Луганщині знищено російських воєнних злочинців, ворожі пікапи та "буханку" з БК (ВІДЕО)
Напередодні Дня Державного Прапора України, на території тимчасово окупованого населеного пункту Калинове Кадіївської міської громади Алчевського району ГУРівці провели успішну спецоперацію
- Донбас
-
23 серпня 2025 14:29
Про це інформують в ГУР, пише Depo.Донбас.
Детонація відбулась на подвір’ї одного з будинків, де перебували шестеро російських загарбників з їхнім військовим транспортом. У 2022 році ці російські окупанти брали безпосередню участь у скоєнні воєнних злочинів у місті Буча Київської області.
На Луганщині московити виконували функцію мобільної групи ППО для прикриття від повітряних атак облаштованої неподалік будинку ворожої військово-ремонтної бази.
Внаслідок вибуху знищено два ворожі пікапи з кулеметами, УАЗ "буханку", завантажену боєкомплектом, а також троє російських окупантів. Ще двоє загарбників ― важкі "300".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:42 Доба на фронті: Зведення Генштабу ЗСУ
- 22:07 "Азовці" на Донеччині взяли у полон одразу цілий загін (ВІДЕО) Відео
- 21:04 Росіяни готують депортацію українців із окупованих територій до Сибіру
- 20:19 Противник не контролює Покровськ і не має успіху в оточенні українських сил, - Сирський
- 16:33Для переселенців з Маріуполя зведуть житловий квартал у Білій Церкві: проєкт уже отримав архітектурний концепт
- 22:31 Більш як дві сотні разів за поточну добу нападники намагалися прорватися через лінію фронту
- 21:21 На Донеччині зараз мешкають 13,2 тисячі дітей. З них близько 540 - в зоні примусової евакуації
- 12:54Виставку "Маріуполь нескорений" експонують в парламенті Естонії (ФОТО) ФОТО
- 22:32 З початку доби на фронті відбулося 206 бойових зіткнень
- 09:05Внаслідок атаки дронів у Краматорську є загиблий
- 19:53Загрози оточення немає: у Покровську та Мирнограді тривають запеклі бої
- 14:39Черкаський ЛНЗ посунув київське "Динамо" на четверте місце у футбольному чемпіонаті
- 08:39 Про актуальну ситуацію на фронті інформує Генштаб ЗСУ
- 20:29 На Донеччині росіяни атакували дроном автівку з іноземними волонтерами і журналістом (ФОТО, ВІДЕО) Відео
- 15:44Голова ДПСУ побував на найгарячіших ділянках фронту (ВІДЕО) Відео
- 09:29 Ситуація на фронті: За добу майже дві сотні штурмів
- 18:00Спецпризначенці СБУ утилізують росіян біля Покровська у промислових масштабах, це результат системної роботи, — експерт
- 22:11 Росармія 164 рази за день штурмувала позиції ЗСУ
- 22:02В Україні з 2,5 тисяч пошкоджених ворогом об’єктів закладів охорони здоровʼя вже 700 відновили
Сектор

