ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росія спорядила два військові ешелони для бойовиків Донбасу

У кожному з ешелонів до 10 танків, 12 броньованих машин та артсистеми "Акація"
Depo.
18 червня 2015 14:52
ФОТО: depo.ua

Поряд з кодоном України Росія формує два ешелони з військовою технікою для бойовиків на Донбасі.

Як повідомляє кореспондент Донбас.depo.ua, про це під час брифінгу повідомив заступник керівника АТО Сергій Голушко.

За його словами, у кожному з ешелонів до 10 танків, 12 броньованих машин та артсистеми "Акація".  "Ці ешелони найближчим часом мають вирушити на Донбас та підсилити загони бойовиків", - зазначив Голушко.

За його словами, зараз на території України перебуває 8960 російських військових в розпорядженні яких 90 танків, 132 БТР та 153 одиниці артилерії. Загальна чисельність терористичних військ становить 42 тис. чоловік. Вони мають 550 танків, 1470 БТРів, 520 одиниць артилерії та до 80 одиниць установок залпового вогню.

За словами Голушка, скоріш за все, під час літньої військової компанії російське військове керівництво планує, що саме місцеві бойовики та найманці будуть основної силою, а ось регулярні підрозділи російської армії будуть займатися лише допомогою та координацією.  

Як повідомляв Донбас.depo.ua, за даними розвідки у рамках літньої військової компанії проросійські бойовики намагатимуться захопити важливі об'єкти енергетичної інфраструктурі України. Це плани літньої наступальної компанії бойовиків, які розроблені генеральним штабом РФ.