ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стали відомі плани Росії щодо літньої наступальної кампанії бойовиків на Донбасі

Головна мета цієї компанії - нанести максимальну шкоду економіці України
Depo.
18 червня 2015 13:57
ФОТО: depo.ua
Стали відомі плани Росії щодо літньої наступальної кампанії бойовиків на Донбасі
Стали відомі плани Росії щодо літньої наступальної кампанії бойовиків на Донбасі

В рамках літньої військової компанії проросійські бойовики намагатимуться захопити важливі об'єкти енергетичної інфраструктурі України.

Як передає кореспондент Донбас.depo.ua, про це під час брифінгу заявив заступник керівника штаба АТО Серій Голушко.

За його словами, ці дані стали відомі завдяки діям нашої розвідки. Це плани літньої наступальної компанії бойовиків, які розроблені генеральним штабом РФ.

"Головна мета цієї компанії - нанести максимальну шкоду економіці України. Для цього планується проводити наступальні дії головна мета яких - захоплення важливих об'єктів енергетичної та промислової інфраструктури. Зокрема, бойовики планують взяти під свій контроль Курахівську ТЕЦ та ТЕЦ у місті Щастя", - розповідає Голушко.

За його словами, зараз бойовики накопичують техніку у напрямках можливих наступальних дій та готують необхідну тилову інфраструктуру. Зокрема до Горлівки йде перекидання санітарних автомобілів, а у самому місті активно звільнюється лікарняні ліжка для прийому поранених бойовиків.

Крім того, за словами Голушка, за даними розвідки, керівництво "ЛНР" надало дозвіл своїм військовим використовувати артилерію всіх видів, що є фактичним порушенням Мінських домовленостей.