Проблеми з електронними перепустками: На КПВВ Донбасу за день відмовляють десяткам людей
На пунктах пропуску Донбасу побільшало людей, в яких виникають проблеми з електронними перепустками. Правозахисники пояснили, як цього уникнути
- Донбас
-
26 листопада 2021 14:03
Правозахисники закликають громадян перед візитом на КПВВ Донбасу уважно перевіряти електронну перепустку для перетину. Останнім часом знову побільшало проблем з цим документом.
Про це "Восточный вариант" повідомляє із посиланням на Благодійний фонд "Право на захист".
"Монітори, які працюють на контрольних пунктах в'їзду-виїзду, фіксують збільшення кількості громадян, які звертаються за допомогою в оформленні електронних перепусток. На КПВВ "Станиця Луганська" до них щодня звертаються за консультацією щодо пропуску від 20 до 30 осіб, з яких допомогу в прискореному режимі отримують лише 10-15 осіб", - йдеться у повідомленні.
Правозахисники попереджають, що на КПВВ „Станиця Луганська" тривають роботи зі встановлення сервісної зони.
"Ми сподіваємося, що після цього співробітники Фонду матимуть приміщення та технічні засоби для надання такої допомоги. З цієї причини сьогодні на цьому пункті немає і представника контактної групи — тимчасово немає приміщення для фахівця", - пояснили у Фонді.
З огляду на це правозахисиники склали перелік правил, які допоможуть уникнути ускладнень під час перетину КПВВ.
"Перед перетином необхідно переконатися, що електронна перепустка дійсна. Електронні перепустки можуть бути видалені з бази, якщо допущена помилка при внесенні особистих даних, наприклад, одна літера в імені або прізвища. Електронна перепустка не може діяти наступного дня після подачі — оформлення триватиме до 15 днів. Звертайте увагу: в електронному кабінеті має світитись "дійсний", а не "в обробці"", - йдеться у повідмоленні.
Також зазначається, що право на оформлення електронної перепустки в прискореному режимі мають люди, які прямують на лікування, догляд за родичами, похорон, після зміни паспорта тощо.
"Якщо є сумніви, перед початком поїздки слід проконсультуватися", - запевняють фахівці.
Нагадаємо, що в "ДНР" мешканки прифронтових селищ обурені, що окупаційна влада не пропускає їх через КПВВ на українську територію до родичів.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:37Рашисти намагаються взяти Покровськ у напівоточення: в ОТУ "Хортиця" розповіли про ситуацію на Донбасі
- 17:17Генштаб: кожен другий ворожий удар припав на Покровськ
- 10:52Зустріч Зеленського та путіна: Прездент України розповів про ознаки прогресу
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:22Турецький тренер знає, як перемагати своїх: донецький "Шахтар" неочікувано побив "Бешикташ" у його лігві у Стамбулі
- 09:18Росіяни вдарили по Слов'янській громаді, зруйнований Будинок культури
- 11:46Рятувальники показали наслідки удару по Краматорську, через який загинув 10-річний хлопчик ФОТО
- 08:19У Краматорську окупанти поцілили КАБом у будинок, загнула дитина
- 12:47Семеро цивільних поранені внаслідок масованого обстрілу Краматорська (ФОТО) ФОТО
- 20:14Росіяни ударили по Добропіллю: є жертви
- 17:08Сили спецоперацій ЗСУ показали коротке відео "Викладач" про реальну діяльність Руху опору на ТОТ Відео
- 08:51Ворог атакував Родинське на Донеччині з РСЗВ "Смерч": Є руйнування та поранені ФОТО
- 15:31Апокаліпсис на Луганщині: масштабні лісові пожежі і відсутність води у людей
- 10:42ППО збила 20 дронів із 60, - Повітряні сили
- 08:29 Окупанти напередодні дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту
- 11:42На Донеччині за добу внаслідок атак рашистів 4 людей загинули та ще 10 зазнали поранень
- 09:38 Ситуація на фронті: ЗСУ стримують тиск ворога на сході й півдні
- 15:23Як на тренуванні: "Шахтар" стартував у новій єврокубковій кампанії з розгрому суперника з Фінляндії
- 23:15 За добу на фронті відбулося 174 бойових зіткнення