Плотницький остаточно розправився з бандою "Призрак" Мозгового

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький наказав розформувати особовий склад банди "Призрак", яким командував загиблий Олексій Мозговий

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов, передає Depo.Донбас.

За його інформацією, у Первомайську військові підрозділи, які підпорядковані очільнику "ЛНР" Плотницькому, роззброїли підрозділ місцевих "козаків, який базувався в адміністративній будівлі ДП "Первомайськвугілля".

"За інформацією з місця подій, в операції по нейтралізації місцевих "козаків" брали участь російські військові, які мають безпосереднє відношення до ГРУ ГШ ЗС РФ" - повідомив він.

Як повідомлялося раніше, Плотницький видав розпорядження, в якому заборонив директорам будинків культури та інших установ, придатних для проведення масових зібрань, надавати приміщення т. зв. "козацьким" формуванням і об'єднанням.

Керівникам об'єктів комунальної власності дано вказівку розірвати всі договори оренди приміщень з представниками "козацьких" формувань.

Примітно, що паралельно з цим поблизу Алчевська розпочалися батальйонно-тактичні навчання бойовиків місце і час проведення яких співпали з намірами керівництва самопроголошеної республіки провести силову акцію щодо розформування бригади "Призрак" імені Мозгового.

"Весь особовий склад бригади "Призрак", згідно рішення військового керівництва "ЛНР", повинен перейти в різні військові підрозділи "народної міліції "ЛНР", - повідомляє Снєгирьов.

Він додає, що у соціальних мережах бойовики цієї банди розповідають, що "ніякого переформування, швидше за все, не буде: ми розійдемося по будинках у повному складі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас