Бойовики "ЛНР" за участю російських кураторів розпочали військові навчання

У "ЛНР" проводять батальйонні навчання на окупованій территории Луганщини поблизу Алчевська

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці"повідомив співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов, передає Depo.Донбас.

За його даними, батальйонно-тактічні навчання із застосуванням артилерії та танків на полігоні проводить, так звана "2 окрема мотострілецька бригада 2 армійського корпусу "ЛНР".

"На базі профілакторію АТ "Алчевський металургійний комбінат" розквартірувалися російські куратори, які відповідають, як за проведення самих навчань, так і здійснюють загальне керівництво військовими підрозділами, які беруть участь у ціх навчаннях", - пише Снєгирьов.

Він зауважує, що техніка бойовиків, яка задіяна у проведенні цих навчань, згіднo Мінських дoмoвленoстей, має бути відведена від лінії зіткнення.

Крім того, за даними автора матеріалу, у  "штабі Корпусу Народної міліції "ЛНР" заявили про те, що на полігонах "народної міліції" будуть регулярно проводитися заняття з бойової підготовки, особливо для "новобранців і юних воїнів".

"Примітно, що місце і час проведення навчань співпали з намірами керівництва самопроголошеної "республіки" та їх російських кураторів провести силову акцію щодо розформування бригади "Привид" імені Олексія Мозгового", - додав Снєгирьов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ЛНР