Пакт про ненапад: Захарченко з Пасічником припинили "митну війну"
Ватажки "Л-ДНР" помирилися і підписали "протокол" про єдину "митну зону" між окупованими територіями Донеччини та Луганщини
- Донбас
-
31 січня 2018 14:33

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють на сайтах підконтрольних бойовикам.
"Сьогодні, 31 січня, "голова "ДНР" Олександр Захарченко та в.о. "глави "ЛНР" Леонід Пасічник підписали Протокол про наміри створення єдиного митного простору", - йдеться у повідомленні.
Крім того, повідомляється, що ватажки підписали ще й "Угоду про взаємодію щодо організації залізничних перевезень".
При цьому Захарченко заявив, що відтепер у "республік" все спільне.
"Сьогодні настав день, коли ми говоримо про те, що кордон у нас має бути загальний, ворог у нас один, майбутнє у нас одне", - сказав він.
Як повідомлялося раніше, у листопаді 2015 року окупанти розділили Дебальцеве "митницею", яку встановили між "ЛНР" та "ДНР".
А у квітні того ж року стало відомо, що між окупованими "ЛНР" і "ДНР" територіями Донбасу бойовики встановили "митний кордон" з таксою 1 тис. грн за тону вантажу.
У лютому 2017 року в окупованому Стаханові на Луганщині "влада республіки" відкрила "митницю ЛНР".
Читайте також: Через що може розпочатися війна між "ЛНР" і "ДНР"
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:05 Впродовж доби на фронті відбувся 131 бій, ворог завдав 70 авіаударів, запустив майже 1 400 дронів
- 15:37Рашисти намагаються взяти Покровськ у напівоточення: в ОТУ "Хортиця" розповіли про ситуацію на Донбасі
- 17:17Генштаб: кожен другий ворожий удар припав на Покровськ
- 10:52Зустріч Зеленського та путіна: Прездент України розповів про ознаки прогресу
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:22Турецький тренер знає, як перемагати своїх: донецький "Шахтар" неочікувано побив "Бешикташ" у його лігві у Стамбулі
- 09:18Росіяни вдарили по Слов'янській громаді, зруйнований Будинок культури
- 11:46Рятувальники показали наслідки удару по Краматорську, через який загинув 10-річний хлопчик ФОТО
- 08:19У Краматорську окупанти поцілили КАБом у будинок, загнула дитина
- 12:47Семеро цивільних поранені внаслідок масованого обстрілу Краматорська (ФОТО) ФОТО
- 20:14Росіяни ударили по Добропіллю: є жертви
- 17:08Сили спецоперацій ЗСУ показали коротке відео "Викладач" про реальну діяльність Руху опору на ТОТ Відео
- 08:51Ворог атакував Родинське на Донеччині з РСЗВ "Смерч": Є руйнування та поранені ФОТО
- 15:31Апокаліпсис на Луганщині: масштабні лісові пожежі і відсутність води у людей
- 10:42ППО збила 20 дронів із 60, - Повітряні сили
- 08:29 Окупанти напередодні дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту
- 11:42На Донеччині за добу внаслідок атак рашистів 4 людей загинули та ще 10 зазнали поранень
- 09:38 Ситуація на фронті: ЗСУ стримують тиск ворога на сході й півдні
- 15:23Як на тренуванні: "Шахтар" стартував у новій єврокубковій кампанії з розгрому суперника з Фінляндії