Особливий статус Донбасу: "Л-ДНР" узялися шантажувати Україну своїми псевдовиборами

Окупаційна влада "ЛНР" і "ДНР" проведе восени 2018 року свої "вибори", якщо Верховна Рада не подовжить закон "про особливий статус Донбасу"

Про це розповів директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, який особисто поспілкувався з представниками влади "ЛНР" і "ДНР", передає Depo.Донбас з посиланням на ТАСС.

"Судячи з настрою політичних лідерів в Донецьку і Луганську, з ким мені довелося особисто поспілкуватися з даного питання, остаточне рішення про проведення виборів буде прийматися ними з урахуванням ряду факторів, в першу чергу міжнародної обстановки, прогресу в реалізації мінських угод і, звичайно, продовження Україною дії закону про особливий статус", - повідомив він.

"Якщо цей закон вчасно і в повному обсязі не буде продовжений Верховною Радою і президентом України, то мінські угоди слід вважати зірваними з їхньої вини. Я впевнений, що в такому разі вибори в "республіках" Донбасу відбудуться в цьому році", - додав Чеснаков.

Нагадаємо, російське ЗМІ РБК повідомило, що "вибори" ватажків і "депутатів" "ДНР" і "ЛНР" не відбудуться восени 2018 року, їх перенесуть на невизначений термін.

Раніше наміри знов балатуватися в "ДНР" висловили ватажок Олександр Захарченко, його конкурент Олександр Ходаковський, а в "ЛНР" - в.о. ватажка Леонід Пасічник, команда якого скинула з "посади" Ігоря Плотницького і захопила владу на окупованій Луганщині.

Проте нещодавно в "ЛНР" і "ДНР" так звані "громадські організації", підконтрольні ватажкам, синхронно заявили про необхідність перенесення виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас