Російське ЗМІ прознало, що Кремль відмовився від ідеї виборів ватажків в "Л-ДНР"
"Вибори" ватажків і "депутатів" "ДНР" і "ЛНР" не відбудуться восени, їх перенесуть на невизначений термін
- Донбас
-
20 серпня 2018 14:34
Поки ініціатива висунута громадськими організаціями, але офіційне рішення вже узгоджено з Москвою і буде оголошено пізніше, передає Depo.Донбас з посиланням на РБК.
"Вибори" відкладають за сукупністю різних факторів, повідомив російському ЗМІ співрозмовник, близький до Кремля.
Серед перерахованих їм причин - відсутність прямої необхідності в переобранні "депутатів" і "керівників республік", ризики для мінських переговорів і перспективи нових санкцій.
В результаті реальної підготовки до виборів в "республіках" в останні місяці не було, уточнили джерела. За їх словами, на цей процес не було виділено фінансування, не було й немає прямих вказівок по проведенню з Москви.
Джерело, близьке до влади "ДНР", розповіло, що з Москви у Донецьк влітку приїжджали соціологи, які проаналізували настрої. Зріз громадської думки "виявився дуже несприятливим для нинішньої команди", - говорить він.
Представники "ДНР" і "ЛНР" в контактній групі по Донбасу Денис Пушилін і Владислав Дейнего сказали, що пізніше прокоментують ситуацію з перенесенням "виборів".
Нагадаємо, наміри знов балатуватися в "ДНР" висловили ватажок Олександр Захарченко, його конкурент Олександр Ходаковський, а в "ЛНР" - в.о. ватажка Леонід Пасічник, команда якого скинула з "посади" Ігоря Плотницького і захопила владу на окупованій Луганщині.
Проте нещодавно в "ЛНР" і "ДНР" так звані "громадські організації", підконтрольні ватажкам, синхронно заявили про необхідність перенесення виборів.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:22 На фронті відбулося трохи менше сотні бойових зіткнень: Де ворог найактивніший
- 15:31У Маріуполі окупанти планують до кінця року закінчити "ремонт" драмтеатру, в якому знищили сотні містян
- 10:36Ворожий дрон атакував авто "Укрпошти" на Донеччині
- 22:35 На фронті відбулося 80 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 11:11Внаслідок обстрілу Дружківки загинула людина. Зруйновано 8 будинків та підприємство ФОТО
- 23:10Ще з 12 населених пунктів Донеччини евакуюють дітей, - ОВА
- 22:29Знімальна група ТСН потрапила під дроновий удар на Донеччині
- 09:17У двох регіонах України — екстрені відключення світла
- 16:33Росіяни гатять по Донеччині: загинули шестеро мирних жителів
- 15:25Затримали інформаторку фсб, яка "зливала" позиції ЗСУ на Донеччині, та ховалася на Вінниччині і Кіровоградщині ФОТО
- 09:14 Ворог на фронті застосовує десятками ракети, бомби й тисячами дрони, - Генштаб ЗСУ
- 15:21 Демографічна статистика: В яких регіонах ситуація найкритичніша
- 13:28Силовики затримали поплічників рф, які намагалися створити "повстанський рух" у кількох областях ФОТО
- 08:40 За добу на фронті відбулося 134 боєзіткнень: Де ворог найактивніший
- 08:08Через нічну атаку розпочалися відключення світла
- 22:36На Донеччині росіяни забиратимуть житло у тих, хто виїхав з окупації
- 22:29 Сьогодні на фронті вже відбулося 125 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 22:06На Донеччині в одній з військових частин діяла масштабна схема розкрадання пального
- 18:03Росіяни наступають під Покровськом: погода сприяє ворогу