Російське ЗМІ прознало, що Кремль відмовився від ідеї виборів ватажків в "Л-ДНР"

"Вибори" ватажків і "депутатів" "ДНР" і "ЛНР" не відбудуться восени, їх перенесуть на невизначений термін

Поки ініціатива висунута громадськими організаціями, але офіційне рішення вже узгоджено з Москвою і буде оголошено пізніше, передає Depo.Донбас з посиланням на РБК.

"Вибори" відкладають за сукупністю різних факторів, повідомив російському ЗМІ співрозмовник, близький до Кремля.

Серед перерахованих їм причин - відсутність прямої необхідності в переобранні "депутатів" і "керівників республік", ризики для мінських переговорів і перспективи нових санкцій.

В результаті реальної підготовки до виборів в "республіках" в останні місяці не було, уточнили джерела. За їх словами, на цей процес не було виділено фінансування, не було й немає прямих вказівок по проведенню з Москви.

Джерело, близьке до влади "ДНР", розповіло, що з Москви у Донецьк влітку приїжджали соціологи, які проаналізували настрої. Зріз громадської думки "виявився дуже несприятливим для нинішньої команди", - говорить він.

Представники "ДНР" і "ЛНР" в контактній групі по Донбасу Денис Пушилін і Владислав Дейнего сказали, що пізніше прокоментують ситуацію з перенесенням "виборів".

Нагадаємо, наміри знов балатуватися в "ДНР" висловили ватажок Олександр Захарченко, його конкурент Олександр Ходаковський, а в "ЛНР" - в.о. ватажка Леонід Пасічник, команда якого скинула з "посади" Ігоря Плотницького і захопила владу на окупованій Луганщині.

Проте нещодавно в "ЛНР" і "ДНР" так звані "громадські організації", підконтрольні ватажкам, синхронно заявили про необхідність перенесення виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook