ОБСЄ запустила безпілотник над місцем у Золотому, де підірвалися чоловік і жінка

ОБСЄ запустила безпілотник над місцем у Золотому на лінії розмежування, де загинули від підриву міни чоловік і жінка

Як йдеться у звіті ОБСЄ, 19 жовтня команда СММ здійснила в цьому районі політ безпілотного літального міні-апарата і виявила два тіла, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що з міркувань безпеки та з огляду на наявність там мін співробітники Місії ані машиною по дорозі, ані пішки не змогли дістатися цього місця.

В ОБСЄ підкреслили, що воно розташоване приблизно за 130 метрів на схід від найближчої позиції Збройних сил України і приблизно за 500 метрів на захід від найближчої позиції збройних формувань.

21 жовтня в Золотому-5 (Михайлівці) брат (віком 40–50 років) загиблого чоловіка повідомив спостерігачам, що він просив, щоб тіла були вилучені і доправлені до непідконтрольного урядові району.

"Станом на ранок 22 жовтня не досягнуто згоди щодо операції з вилучення тіл загиблих попри те, що відтоді, як було повідомлено про вибух, Місія доклала зусиль для налагодження діалогу", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, у "сірій зоні" біля Золотого-4 на Луганщині кілька днів тому підірвалося подружжя з числа місцевих жителів. Обидві сторони збройного конфлікту відмовляються проводити евакуацію трупів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас