ОБСЄ розповіла про вибухи і стрілянину на ділянках розведення сил у Золотому і Петрівському

Команда ОБСЄ зафіксувала 8 і 9 жовтня вибухи і стрілянину на ділянках розведення сил у Золотому на Луганщині і Петрівському на Донеччині

ОБСЄ розповіла про вибухи і стрілянину н…

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Увечері 8 жовтня камера СММ у Золотому зафіксувала 8 снарядів, що пролетіли орієнтовно за 2–3 км на південний схід (за оцінкою, у межах ділянки розведення). Того ж вечора на ділянці розведення БПЛА СММ дальнього радіуса дії виявив 2 осіб поблизу позицій збройних формувань, а також 5 осіб і транспортний засіб (позашляховик) поблизу позицій Збройних сил України.

Уранці 9 жовтня, здійснюючи моніторинг приблизно за 2 км на північ від ділянки розведення в районі Петрівського, команда СММ чула 7 вибухів невизначеного походження орієнтовно за 3 км на південний захід (за оцінкою, у межах ділянки розведення). Того ж ранку, перебуваючи поблизу камери СММ у Петрівському, члени патруля Місії чули щонайменше 51 постріл і чергу зі стрілецької зброї орієнтовно за 1 км на південь (за оцінкою, у межах ділянки розведення).

У другій половині того ж дня, перебуваючи у тому ж місці під час здійснення польоту БПЛА СММ малого радіуса дії, члени патруля Місії чули 2 постріли зі стрілецької зброї орієнтовно за 1 км на південний захід (за оцінкою, у межах ділянки розведення), ймовірно здійснені в напрямку БПЛА, який пролітав орієнтовно за 1 км на південний захід від позиції патруля. Спостерігачі благополучно приземлили БПЛА та залишили цей район.

Нагадаємо, члени місії ОБСЄ спостерігали 9 жовтня за розведенням сил біля Петрівського на Донеччині і Золотого на Луганщині і пояснили, чому воно не відбулося. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook