ОБСЄ пояснила, чому не відбулося розведення сил біля Петрівського і Золотого

Члени місії ОБСЄ спостерігали 9 жовтня за розведенням сил біля Петрівського на Донеччині і Золотого на Луганщині і пояснили, чому воно не відбулося

ОБСЄ пояснила, чому не відбулося розведе…

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що СММ зафіксувала білі сигнальні ракети, випущені збройними формуваннями на обох ділянках розведення на позначення їхньої готовності до розведення сил і засобів.

"Утім оскільки аналогічні дії не відбулися, заходи з відведення сил і засобів не розпочалися", - йдеться у звіті.

ОБСЄ нагадала, що після засідання Тристоронньої контактної групи 1 жовтня, під час якого було погоджено поновлення відведення сил і засобів із ділянок розведення в районах н. п. Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька) та н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська), а також узгоджено план-графік заходів, СММ отримала від збройних формувань у непідконтрольних урядові районах Донецької і Луганської областей вихідну інформацію та сповіщення про готовність розпочати відведення сил і засобів із ділянок розведення 9 жовтня.

Місія також отримала вербальну ноту від Міністерства закордонних справ України, що містить вихідну інформацію щодо поновленого відведення сил і засобів.

Нагадаємо, 9 жовтня окупаційна влада "ЛНР" і "ДНР" стверджувала, що бойовики випустили сигнальні ракети на місцях розведення сил в Петрівському і Золотому, а ЗСУ сигнальні ракети не випустили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook