В Кремлі вступилися за ватажка-невдаху Трапезнікова

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що колишній ватажок "ДНР" Дмитро Трапезніков виконував державні завдання "не пов'язані зі сходом України"

Як передає Depo.Донбас з посиланням на УНІАН в РФ, про це Пєсков сказав журналістам, коментуючи призначення главою адміністрації Елісти (столиця Калмикії) одного з ватажків "ДНР" Дмитра Трапезнікова.

"Подібні призначення - це виключно прерогатива глави регіону, тому роз'яснення щодо доцільності призначення тієї чи іншої людини краще отримувати у керівника регіону. Тут головне, щоб все відповідало законодавству РФ, щоб було російське громадянство. Дотримання російських законів є головним критерієм", - зазначив Пєсков.

При цьому зазначається, що на прохання пояснити, що мав на увазі глава Калмикії Бату Хасіков, обґрунтовуючи призначення тим, що разом з Трапезниковим "виконував державні завдання", Пєсков сказав, що це "не стосується сходу України".

"Ніяких спеціальних завдань на сході України російський губернатор не виконував, можливо, він виконував інші завдання", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, що Трапезніков, уродженець Краснодара, разом з сім'єю переїхав до Донецька в 1982 році. На початку 2000-х був менеджером місцевого футбольного клубу "Шахтар". У 2014 році очолив Тельманівський район "ДНР", а в 2016-му став віце-прем'єром республіки. 31 серпня 2018 року, після вбивства ватажка Олександра Захарченка, Трапезників став в.о. "глави республіки".

Вже заз тиждень місцева "генпрокуратура" назвала призначення Трапезнікова незаконним, і його змінив Денис Пушилін. Трапезніков призначення Пушиліна підтримав.

Як стало відомо 26 вересня 2019 року, колишній ватажок "ДНР" Дмитро Трапезніков очолив адміністрацію Елісти (центр Республіки Калмикія).

Вже 29 вересня жителі міста Еліста вийшли на народне зібрання на площі Перемоги, вимагаючи звільнення з посади в.о мера Дмитра Трапезнікова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook