На Росії готують "казаків" для зриву миротворчої місії на Донбасі

Кремль активізував підготовку до зриву розгортання на окупованих територіях Донбасу міжнародної миротворчої місії

Depo.
13 березня 2018 13:05
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

"На полігонах ЗС Росії, розташованих у прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка "загонів "русских казачьих организаций" для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України", - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що основний напрямок підготовки "казаков" свідчить про можливість їх залучення до заходів з придушення акцій громадської непокори на тимчасово окупованих територіях, у тому числі шляхом дискредитації виступів місцевого населення невдоволеного російською окупацією.

"Серед інших основних напрямів підготовки цих "казаков" є напрацювання ними спроможностей з організації та проведення провокаційних антиукраїнських заходів для створення ілюзії зростання кількості прихильників ідеї "русского міра" на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей", - повідомляють у відомстві.

Нагадаємо, що спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер під час виступу у варшавській філії The German Marshall Fund повідомив, що особливий статус для Донбасу можливий за умови виведення російських військ з регіону, ліквідації "ДНР" та "ЛНР", а також надання миротворчій місії ООН мандату на відновлення безпеки.

Також повідомлялося, що паливозаправники з маркуванням ООН було зафіксовано 5 березня на залізничній станції у Новоросійську на Росії. Військові експерти зазначають, що це може бути як вантаж для "сирійського експресу", так і для гібридної війни на Донбасі.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook