ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії готують "казаків" для зриву миротворчої місії на Донбасі

Кремль активізував підготовку до зриву розгортання на окупованих територіях Донбасу міжнародної миротворчої місії

Depo.
13 березня 2018 13:05
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

"На полігонах ЗС Росії, розташованих у прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка "загонів "русских казачьих организаций" для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України", - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що основний напрямок підготовки "казаков" свідчить про можливість їх залучення до заходів з придушення акцій громадської непокори на тимчасово окупованих територіях, у тому числі шляхом дискредитації виступів місцевого населення невдоволеного російською окупацією.

"Серед інших основних напрямів підготовки цих "казаков" є напрацювання ними спроможностей з організації та проведення провокаційних антиукраїнських заходів для створення ілюзії зростання кількості прихильників ідеї "русского міра" на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей", - повідомляють у відомстві.

Нагадаємо, що спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер під час виступу у варшавській філії The German Marshall Fund повідомив, що особливий статус для Донбасу можливий за умови виведення російських військ з регіону, ліквідації "ДНР" та "ЛНР", а також надання миротворчій місії ООН мандату на відновлення безпеки.

Також повідомлялося, що паливозаправники з маркуванням ООН було зафіксовано 5 березня на залізничній станції у Новоросійську на Росії. Військові експерти зазначають, що це може бути як вантаж для "сирійського експресу", так і для гібридної війни на Донбасі.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook