На Сирію чи Донбас: На Росії помітили залізничні цистерни з маркуванням ООН (ФОТО)

Паливозаправники з маркуванням ООН було зафіксовано 5 березня на залізничній станції у Новоросійську на Росії

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють у спільноті InformNapalm з посиланням на світлини місцевого користувача мережі Instagram - oaopid, який зазвичай публікує фотографії на залізничну тематику.

Повідомляється, що нині він опублікував фото паливозаправників з маркуванням UN (United Nations) на залізничній платформі.

Військові експерти зазначають, що це може бути як вантаж для "сирійського експресу", так і для гібридної війни на Донбасі.

"Під час моніторингу соціальних мереж волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm звернули увагу на дивні фотографії, які можуть розкрити підготовку РФ до провокаційних спецоперацій у Сирії, а можливо, навіть на окупованому Донбасі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що саме в Новоросійську розташована військово-морська база ЧФ РФ, яка є відправною точкою для "сирійського експресу". До того ж не відомо, яка ще техніка з маркуванням UN не потрапила в об'єктив фотолюбителя.

"Не виключаємо, що це може бути і штатне відправлення техніки, але нам не відомо, чи має Росія право маркувати техніку написом ООН", - зазначають в спільноті.

Повідомляється, що станом на 2017 рік у миротворчих місіях ООН брали участь всього 98 російських миротворців: 38 поліцейських, 55 військових спостерігачів і 5 офіцерів зв'язку.

"Для такого мізерного контингенту, вочевидь, не потрібно такої кількості бензовозів... Якщо росіяни вирішили замаскуватися під миротворців ООН, то вони можуть використати це як гібридну військову хитрість в боях за контроль над Східною Гутою", - повідомляють у InformNapalm.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас