ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мозгового мають зробити героєм "Новоросії". Посмертно

Ряджений у папаху поборник моралі і віршомаз Олексій Мозговий має героїчно загинути в боях з "каратєлямі" під час найближчого наступу
Depo.
10 травня 2015 05:00
ФОТО: depo.ua
Мозгового мають зробити героєм "Новоросії". Посмертно
Мозгового мають зробити героєм "Новоросії". Посмертно

Доля справжнього "призрака" цілком вірогідно очікує Мозгового у найближчий час, якщо він не припинить повстанську діяльність проти ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Конфлікт між Мозговим і Плотницьким, що розпочався ще з самого початку появи останнього у кріслі ватажка, напередодні 9 травня досяг апогею. На сайті міськради окупованого Алчевська, де Мозговий засів із своїм бандформуванням, з'явилося повідомлення про вихід міста з складу "ЛНР" і прохання прийняти його на умовах амністії в Україну. Перед тим Мозговий на своїй сторінці у соцмережі разразився черговою критикою на адресу "системи влади" Плотницького, назвавши її "гнилим організмом".

Він розповів, як поліцаї "ЛНР" звіряче катували його бойовика, а самому Мозговому погрожували знищенням, якщо він не скасує власний парад на честь Дня перемоги у Алчевську.

Зайнятому парадами і колорадськими стрічками Плотницькому і його кремлівським ляльководам вже зараз доведеться думати, що робити з сепаратистом Мозговим. Якщо згадати історію "молодої республіки", то стає зрозумілим, що у неї на диво багато ворогів. На відміну, до речі від "ДНР", де більше "героїв" - автомийник Моторола, охоронець Гіві, колишній силовик Ходаковський. Та й сам Захарченко, про якого навіть фільм російські пропагандисти зняли, - ну чим не "герой".

А у "ЛНР" з "героями" туго. Знищивши Олександра Бєднова "Бетмена", на нього і його бандформування повісили викрадення людей, грабежі і вбивства. Бетмен тепер посмертний ворог. Відстріл казачого мера Первомайська Евгена Іщенка - відомого ворога-критиканта Плотницького, арешти казаків, відправка у підвал одіозного отамана "Косогора" з Красного Луча теж додала ворогів "ЛНР", на яких можна списати і крадіжки гуманітарки, і пияцтво, і дезерирство. Чи не забагато ворогів для шматка "Новоросії", який існує усього рік? "Молода республіка" потребує героїв, як посмертних так і живих, про яких будуть складати легенди і згадувати на урочистих подіях.

Ожирілий Плотницький на "героя" не катить, ані за життя, ані після смерті, капловухий казак Павло Дрьомов, гонор якого "ЛНР" вдалося купити і вгамувати, тим більше. А  непокірний Мозговий - поборник моралі, віршомаз у колоритному галіфе і папасі - ідеальний образ справжнього героя "Новоросії".

Як з лнрівського сепаратиста Мозгового зроблять "хероя" "Новоросії". Посмертно - фото 1

Загибель Мозгового під час наступу, приправлена легендою про його відвагу, лицарство, честь і звитягу у бою з "хунтою" - найкращий вихід для Плотницького і його російських керівників. 

За даними місцевих мешканців, в Алчевську на даний момент зосереджено близько 1.5-2 тис. бойовиків і найманців, кількість техніки складає близько 100 одиниць. Ця підконтрольна Мозговому повноцінна армія може влаштувати Плотницькому багато неприємностей. Воювати з Мозговим і його людьми невигідно, занадто багато галасу і витрат, адже це не первомайські казаки-алкоголіки.

Слава Котовського і Фрунзе - ось що може чекати на Мозгового, якщо Плотницькому таки не вдасться з ним порозумітися. Щось робити з Мозговим Плотницькому треба уже в найближчий час. Як відомо доля "голови ЛНР" все ще висить на волосині, буквально тиждень тому всі були впевнені, що Кремль замінить Ігоря Венедиктовича кимось менш крадійкуватим і більш ефективним. Але, останній події показали, щоПлотницькому дали ще один шанс та, певно, приставили якогось куратора для максимального контролю. Отже, наводити лад у ЛНРівській вотчині Плотницькому треба прямо зараз. Тому під час наближчого наступу Мозговий має героїчно загинути в нерівній боротьбі з хунтою. І тоді у школах "ЛНР" залунають обов'язкові для вивчення вірші передчасно загиблого героя "Новоросії":

Я создан для вредных привычек, 
И спорить, не стоит со мной... 
Без курива, водки и спичек, 
Я мёртвый... ну, как неживой.