ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мозговий розповів, як поліцаї "ЛНР" звіряче катували бойовика з його підрозділу

"Призрак" знову повстає проти "ЛНР"
Depo.
6 травня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua
Мозговий розповів, як поліцаї "ЛНР" звіряче катували бойовика з його підрозділу
Мозговий розповів, як поліцаї "ЛНР" звіряче катували бойовика з його підрозділу

Ватажок бандформування "Призрак" Олексій Мозговий, який, як відомо, давно має конфлікт з ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким, звинуватив поліцаїв "ЛНР" у звірячому катуванні бойовика "Призрака".

Про це Мозговий написав на своїй сторінці в соцмережі.

"Буквально кілька днів тому піддався звірячим знущанням один з командирів підрозділів нашої бригади. У підвалі роти управління 4-ї бригади "ЛНР". Яка в свою чергу, була люб'язно розміщена в місті Алчевську. Офіцер був підданий тортурам, як у самому гестапо! Після звільнення з катівень доблесних армійців, він був ледве живий. Застосовувався навіть електричний струм! Зараз він під постійним наглядом лікарів, стан бажає залишати кращого", - написав Мозговий.

За його словами, після звернення до "командування 4-ї бригади", з проханням роз'яснити ситуацію, на місце події прибув "заступник начальника штабу".

"Якийсь "Паша-бандит" - позивний говорить сам за себе... Громадянин прибув у абсолютно п'яному стані! (Після зарплати, в армії ЛНР це закономірно, тим більше, що в ці підрозділи в основному йшли ті, кого виганяли за п'янки і негідну поведінку з наших). Але, далі - більше. Коли ми були в лікарні з нашим товаришем, з'ясувалося наступне. Той же "Паша-бандит" (нагадаю, заступник начальника штабу) відзначився ще в одному епізоді. На одній із заправних станцій поранив двох козаків з табельного пістолета", - написав Мозговий.

Він відзначив, що поранення були не смертельними.

"У зв'язку з цим у мене виникає питання, так хто ж все-таки є бандформуванням???
Людина, яка була присутня при страті, не запобігла і не зробила нічого для запобігання злочину (хоч це було в його владі), надалі учинив злочин сам - білий і пухнастий ... Чурсін Павло Анатолійович", - написав Мозговий, повідомивши ім'я.