Кредит на 10 років під 5%: Україна і Німеччина підписали угоду про житло для переселенців

Україна і Німеччина підписали Угоду щодо співробітництва в рамках реалізації проекту "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб"

Кредит на 10 років під 5%: Україна і Нім…

Як повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, згідно з Угодою на реалізацію проєкту передбачено направити 25,5 млн євро, передає Depo.Донбас.

Мета проекту – забезпечення житлом громадян України, які були вимушені покинути свої домівки через збройну агресію Російської Федерації.

Зазначається, що наступним кроком буде ратифікація цієї міжурядової Угоди Верховною Радою України.

Наступні етапи – підготовка до укладення договору фінансування між KfW та Міністерством з питань реінтеграції ТОТ України. Саме цим договором фінансування визначатиметься порядок та умови надання коштів, порядок їх використання, механізми залучення фінансової установи, відповідальність за неналежне виконання умов договору. Паралельно з цим KfW обиратиме фінансову установу-партнера з реалізації проєкту, яка розробить та реалізує банківський продукт по кредитуванню, а Мінреінтеграції розроблятиме порядок використання коштів щодо механізму реалізації Проєкту. Згаданий Порядок має бути затверджений Кабінетом Міністрів України.

Попередньо передбачається, що ВПО зможуть отримати кредит у сумі до 20 тис євро до 10 років під пільгові умови (3-5%) із розрахунком 21 кв м загальної площі на 1 людину + 10,5 кв м на сім‘ю.

Нагадаємо, в результаті перегляду держбюджету України в рамках коронавируса, карантину і кризи, з головного фінансового документа країни "викреслили" 100 мільйонів гривень, закладених на програму "Доступне житло" для переселенців. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"