Карантин на Донбасі: Чи працюють кінотеатри у Сіверськодонецьку, Маріуполі і Краматорську

Карантин, який введено по всій території Україні з 12 березня по 3 квітня, передбачає заборону масових заходів, у тому числі це стосується роботи театрів і кінотеатрів. Кінотеатри Донбасу поки що закриватися не збираються

Карантин на Донбасі: Чи працюють кінотеа…
@felixmooneeram

Depo.Донбас намагався дізнатися, чи будуть переривати роботу кінотеатри в Сіверськодонецька, Краматорська і Маріуполя під час тритижневого карантину.

У Сіверськодонецьку лише один кінотеатр - "Кінопалац". На його сайті зазначено, що у прокаті зараз 10 фільмів. Замовити квиток на сайті неможливо, пропонують зателефонувати за двома номерами, жоден з яких не відповідає.

Також у Сіверськодонецьку працює Луганська обласна філармонія, яка відповила, що скасовує усі заплановані концерти в період з 12 березня по 3 квітня.

У Краматорську два кінотеатра:  кінотеатр Filmax має у прокаті сім стрічок, по телефону у кінотеатрі відповіли, що вони працюють і поки припиняти покази не планують.

Кінотеатр "Родіна" має в прокаті п'ять стрічок.  У касі кінотеатру кажуть, що працюють у звичайному режимі.

У Маріуполі три кінотеатра "ПортCity", "Победа" і Savona. Судячи з їх сайтів, білети купити і 12 березня і пізніше на цьому тижні теж можна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"