ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Геращенко: як має відбуватися поверненя окупованого Донбасу

Реінтеграція окупованих територій Донбасу - це питання часу і зусиль не тільки України, всього світу, а й жителів цих територій
Depo.
8 січня 2016 22:47
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі "5 каналу" висловила представник України в гуманітарній підгрупі контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко, передає Depo.Донбас.

"Здається, очевидно, на тих територіях ще живуть в умовах абсолютної інформаційної блокади і пропаганди – геббельсівської з боку Москви – є нерозуміння того, що відбувається в Україні. Які прагнення Києва по відношенню до Донбасу? У нас прагнення одне - це мир. Але дуже важливо, що там також є ненависть до цих бойовиків, які зі зброєю просто тримають в заручниках 2,5 мільйона людей", - зазначила Геращенко.

На її думку, у жителів підконтрольних бойовикам територій вже накопичився ряд соціально-економічних питань до представників окупаційних "адміністрацій".

"Якщо ще вчора, ще рік тому там кричали: "Путін, Путін!", то тепер вже є питання і до Росії. Тому що рубль ходить, але рубля немає. Так, в Україні теж дуже важко з економікою – це правда. Більше того, війна забирає більшу частину нашої економіки, але я хочу сказати, що українці так само, попри дуже важку ситуацію, попри теж багато запитань до влади, ми розуміємо процеси, які тут відбуваються. Там же була така віра в те, що "ура". Немає"ура". І я сподіваюся, що всі ці процеси воєдино будуть сприяти поверненню Україні Донбасу. Хоча видно, що це питання не одного дня, не одного місяця чи не одного року", - резюмувала нардеп.

Нагадаємо, Геращенко розповіла, хто має визначити подальшу долю Мінських домовленостей.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас