Двох мирних жителів, що підірвалися у "сірій зоні", поховають на окупованій території

Двох мирних жителів, які підірвалися на вибуховому пристрої неподалік від Золотого-5 Луганської області, поховають на непідконтрольній українській владі території

Про це Громадському радіо повідомив голова Гуманітарного місії "Проліска" Євген Каплін, пише Depo.Донбас.

"Тіла загиблих, наскільки мені відомо, доставлені в один із моргів на непідконтрольній території. Родичі вже бачили їх. Церемонія прощання призначена на післязавтра (25 жовтня. - ред). Ховатимуть їх на непідконтрольній території", - повідомив Каплін.

Нагадаємо, в Золотому Луганської області співробітники служби "Евакуація 200" Міноборони України нарешті забрали тіла двох цивільних жителів хутора Вільний, які підрвалися на міні 18 жовтня.

Як повідомлялося раніше, у "сірій зоні" біля Золотого-4 на Луганщині, кілька днів тому підірвалося подружжя з числа місцевих жителів. Чоловік загинув на місці, жінка ще кілька годин помирала. За словами місцевих, загиблі - мешканці окупованого Золотого-5.

Бойовики "ЛНР" відмовилися вивозити тіла, хоча вони були ближче до їхніх позицій. Натомість терористи висунули умови, щоб українська спецгрупа "Вантаж 200", яка була просто навпроти місця підриву з української сторони, проїхала через усі позиції бойовиків.

Вранці 23 жовтня ОБСЄ запустила безпілотник над місцем у Золотому на лінії розмежування, де загинули від підриву міни чоловік і жінка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас